Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleménytek a közelső...

Mi a véleménytek a közelső Elvis filmről?

Figyelt kérdés
Szerintetek képes lesz a fiatalok érdeklődését felkelteni? Szerintem, de lehet tájékozatlan vagyok Magyarországban ennek a filmnek eddig semmilyen hype-ját nem látom, mint pl a Bohém rapszódiánál volt. Mi a véleményetek milyenre számítotok?

2022. máj. 30. 02:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Közelgő Elvis film és Magyarországon* XD
2022. máj. 30. 02:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már várom.

Talán Elvis-rajongó leszek a filmnek köszönhetően. Szeretem Elvist, meg szoktam hallgatni néhány dalát vagy az élő előadásairól, de igazán nem értem rá még elmélyülni az ő munkásságában.

Remélem, nem olyan lesz, mint a Bohém rapszódia. Ha abban láttam volna először Freddie Mercury-t (vagy inkább a karakterét, vagy hogy kell ezt mondani...), akkor valószínűleg egy életre megutáltam volna.

Talán az Elvis-film mögött nem áll olyan érdek, hogy olyannak mutassák be, amilyen nem is volt. Aztán, hogy milyen arányban lesz az életútjának időrendi bemutatása, és az egyes korszakait jellemző túldramatizált események; na meg a lezárás, arra kíváncsi leszek.

2022. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire lesz kiváló
2022. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es vagyok, most néztem meg először az előzetest ( [link] ), és tetszett. Az az egy félelmem van, hogy Tom ezredesből nehogy meg nem értett zsenit csináljanak, mert úgy tudom, nagyon nem volt az.
2022. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a csávónak (Tom Parkernek) nem volt érvényes útlevele, ezért nem tudott Elvis világkörüli turnéra indulni, szval remélem nem próbálnak belőle jó fiút csibálni. Ha a legvégéig elmegy a film, akkor kizárt, hogy happy end legyen, de egy nagyon epic, érzelmes véget szerintem lehetne csinálni. Ja és Priscilla Presley biztos, hogy egy angyal lesz a filmben, aki semmiről nem tehet, csak mert neki is voltak azért olyan dolgai amik kellemetlenül érhetik. Nagyon remélem nem cseszik el, mert Elvis egy nagy kedvencem.
2022. máj. 30. 17:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a 2. Trailer szerintem nagyon pöpec lett
2022. máj. 30. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Viccesnek találom, hogy Tom Hanks is játszik benne. A Forest Gumpban is találkoznak :)

Viszont nem biztos, hogy megnézem, annyira nem érdekel; kicsit lerágott csont már.

2022. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát még épkézláb film soha bem volt Elvis-ről, szóval max lesz talán ilyen Elvis hype, mint a Bohém rapszódiánál aztán ennyi
2022. máj. 31. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!