Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyire durva a...

Szerintetek mennyire durva a The Walking Dead?

Figyelt kérdés

Én nézem a sorozatot, a 6.évadnál járok...

Szerintem nem olyan durva..

Ez most nem leszolas mert imádom és sztem a kedvencem.

Mondjuk az első résznél durvanak tartottam de így megszoktam vagy mii.. XD

Ti hogy vagytok vele?



2022. máj. 31. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem az és soha senkitől nem is hallottam ilyen véleményt. Igazából csak a zombik meg a vér miatt horror/18 karikás, de se nem ijesztő, se nem durva. Ettől függetlenül jó volt a 6. évadig kb. Én is szerettem. Anno, amikor néztem, az 5-6. évad közötti szünetben újra megnéztem az első 5 évadot. De már csak kínszenvedés nekem. Ráadásul már 3 melléksorozata is van és ki tudja mennyibe kezdenek még bele, annyi "ötletük" van...
2022. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva. Nekem is a kedvencem,kár hogy lezárják az eredeti sorozatot.
2022. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Talán pont ez a sorozat gyenge pontja, mármint, hogy túlságosan hétköznapi rutincselekvésnek állítja be a zombik gyilkolászását. Pár rész megnézése után semmiféle izgalmat nem kelt ha megjelennek az élőhalottak, lazán lekaszabolják őket mint ahogyan a szemtelen legyekkel tennénk ha túlságosan idegesítőek. Szerintem izgalmasabb lenne, ha volna súlya a zombik támadásainak. Fut a film, folyik a vér de semmi izgalom és dráma, nézi az ember mert kíváncsi a történetre, én a felétől már untam is kicsit.
2022. jún. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szoloval. Igazából az a tény is hogy szivacsból van a fejük a zombiknak rettentő zavaró ojkor falhoz bsznak egy papucsot útközbe meg 12 zombi fejét széttrancsírozza az
2022. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem tudom én néztem pár évadot régebben nem tudom velem van e a baj de a koromhoz képest nem a véres jeleneteit figyelem hanem a történetre koncentrálok. Amúgy nagyon érdekes sorozat.

14/

L

2022. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Eleje még jó volt, elsö pár évad, aztán unalmas lett, meg siránkozós-nyögvenyelős. Egy idő után azt vettem észre hogy együtt nyüglődöm a szereplőkkel, csak én a kanapén és amiatt hogy ezt a sz@rt nézem. Meg hogy várok 1 ütős részre, amit rendre csak évadzárónak tudtak összekaparni, amiatt hogy majd ülj le nézni a következőt. Ami ugyanolyan kínszenvedés volt. Úh abbahagytam.
2022. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!