Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan filmeket,...

Írnátok olyan filmeket, amikben többször is megjelenik a mező vagy a rét? Többi lent

Figyelt kérdés

Biológiára csinálnom kell egy leírást olyan filmről, amiben sokszor láthatunk tétet vagy mezőt, de én animés (iszonyat kevés filmet nézek:'D) vagyok, azt meg nem hiszem hogy elfogadadná... Pedig arra lenne pár ötletem XD

Nem kell, hogy az egész film a rétekről, mezőkről szóljon, elég, ha csak egyszer-kétszer megjelenik, de azért legyenek rajta részletesebb dolgok, ne úgy például, hogy a két MC (főszereplő) ott harcol vagy hasonló:'D

Köszönöm:)

(Bármilyen műfaj megfelel)



2022. máj. 31. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes világ


Legalábbis szerintem egész sokat vannak benne ilyen jelenetek. Egy próbát megér, hogy megnézd, amúgy sem rossz film.

2022. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:DD
2022. máj. 31. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már biológia órára kell,akkor az Az esemény című filmet mondanám.Ebben a természet a növények játszadoznak az emberekkel és még a főszereplő is biológiatanár:

[link]

2022. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jól van ez így? ***** válasza:

Farkastotem

[link]

2022. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A rét (1990)
2022. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!