Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Obi-Wan Kenobi 3 részéről mi...

Obi-Wan Kenobi 3 részéről mi a vélemény? Csak szerintem borzasztó irritáló benne Leia?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem Leia jó fej
2022. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Nejem nem Leia irritáló, hanem az egész sorozat eddig. Obi wan egy balfasz, aki lehajtott fejjel sunnyog a cselekmény során, rászorulva mások segítségére. A történetvezetés sablonos és gyermeteg, feszültség kábé nulla, a Nagy Találkozást pedig gondosan fel kellett volna építeni és meg kellett volna indokolni, ehelyett csak úgy random megtörténik. Egy közepesnél rosszabb fanfiction szintjén van az egész.
2022. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

milyen rész? sithek bosszuja?

Szerintem Leila jó arc

2022. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as. A kenobi sorozatról van szó
2022. jún. 2. 18:23
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
jah azzal nem foglalkozom, star wars rajongó vagyok nem disney
2022. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

2# Nem értek veled egyet mível inkább egy dramatikus helyzetet próbáltak létre hozni.

És Érthető Kenobi viselkedése. Meghaltak a jedi társai, abba a tudatba volt hogy Anakint is megölte a saját "Testvérét" akit neveét és tanított. Illetve üldözik a birodalom által is.

Ezt nem könnyű feldolgozni és traumatizált állapotban került.

Látszik hogy nem érted meg a lényeget és nem jön át a történet.

2022. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
6. Na engem ez idegesít a legjobban. Aki rendezte és írta a forgatókönyvet arra sem vette a fáradtságot, hogy megnézze a sithek bosszúját. Obi-Wan tudta, h Vader Anakin és hogy nem halt meg. Itt meg úgy csinálnak, mintha nem tudta volna. Habár én úgy fogtam fel, hogy csak próbálta elfelejteni, nem akart róla tudomást venni, de sajnos a rendezők nem az én elképzelésem szerint gondolták. Szóval a hibák irritálóak nagyon. Főleg, mert ez egy nagy hiba. Eleve tőle rejti el főleg az ikreket még a sithekben.
2022. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es. Teljes mértékben igazad van.
2022. jún. 3. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Az eredeti Új remény filmben, tehát a 4.dik film(időben első) Leia eléggé beszólogatós stílusú, beszól Tarkin-nak, Luke-nak, utána egy folyamatos élcelődés szinte a 4-6 film Han Soloval, tehát van egy pikáns stílusa. Szerintem ezt akarták felépíteni hogy Leia már 10 évesen is ilyen villás nyelvű kis gyerek volt. De viszont túl tolták a biciklit, mert ez a stílus a 4-6ban nem idegesített tőle, itt viszont kicsit cringe volt.
2022. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
jaja ezért is jöttek össze han soloval aki szintén kötekedő nyegle stílusú. De ez igaz Kyle Katarn-ra is akiről mai napig nincs film (hála Istennek, amig disney van addig ne is, nem akarok látni egy homokos lilahajú afrikai kyle katarnt)
2022. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!