Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom a Grace klinikát...

Hol tudom a Grace klinikát legálisan megnézni?

Figyelt kérdés

#sorozat #film #online #Grace klinika #Grace klinika online
2022. jún. 4. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9

Azt az oldalt nevezik hirdetésnek. 🤦😒🙄

Jobb felső sarokban lesz egy visszaszámláló, majd egy sárga négyzetes felirat, arra kattints rá és megnyílik a következő oldalon a film.

2022. jún. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mondom hogy nem. Elvisz engem ide

[link]

2022. jún. 5. 09:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, a hiba nálad van. Ketten írjuk, hogy mind a kettőnknek sikerül, te bénázol el valamit.


Mozicsillagról és amit én is említettem az online filmek.me onnan simán lehet filmet nézni, de előtte ki kell x-elgetni a hirdetéseket.


Hány éves vagy? 70+-os időseket oktatok, még ők is megtudják csinálni.

2022. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy akkor lehet, hogy a beállításaidnál lesz a hiba, pl. vírusírtód vagy Adblock-od nem engedi. Nézz ennek utána.
2022. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12


Még egyszer..

Ahova a negyedik hozzászólás vezet...De a többinél is nagy eséllyel így van:

Reákattintasz a kívánt videó elindítására.Ekkor valószínűleg felugró reklám és ablak jelenik meg.Azt bezárod.Nem foglalkozol vele.Majd újból megpróbálod elindítani a videót.De ennyi szinte biztos,hogy nem lesz elég.Jelennek még meg ilyen szekvetek.Azokat is bezárod.Majd megint megpróbálod elindítani a lejátszást...És így tovább.Egész addig amíg nem sikerül.Megeshet,hogy akár egy tucatszor is meg kell ezt ismételned.

(Persze van néhány olyan ingyenes oldal ahol nincs ennyi procedúra.De szerintem a legtöbb az ilyen.Reklámözönt zúdít a nézőre.)

2022. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nézzétek én nem tudom mi van itt de nekem nem működik
2022. jún. 5. 19:45
 17/18 anonim ***** válasza:

Tényleg te bénázol kedves kérdező.🤣🤣🤣


Rámész a 4es válaszban lévő linkre, ott a play-re a videón. Ekkor megnyílik EGY MÁSIK ABLAKBAN/Fülön a reklám amit belinkeltél. Ezt az új ablakot/fülét bezárod (x-re kattintasz). Visszajutsz oda ahol a videó van, amit indítani akartál. Megint nyomsz a play-re.

Megint újabb hirdetés jön fel EGY MÁSIK ABLAKBAN/Tab-on. Megint bezárod ezt az oldalt, visszajutsz a videóhoz ismét. Újra klikk a play-re. Nekem itt már elindult végre a videó.


Nézni is kell hogy melyik honlapon állsz, ehhez képest nyitott-e még valami újat a net vagy sem, nem csak klikkelgetni és sápítozni hogy mi történik...

2022. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sorozatbarat.

Küldök meghivot ha tudok és adsz email címet

2022. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!