Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a (James Wan-tipusu,...

Melyik az a (James Wan-tipusu, modern kornyezetben jatszodo) horror, amiben ilyen reszletek vannak?

Figyelt kérdés
Egy no egyedul van, gyerekeivel (vagy gyerekevel) egy nagy varosi emeletes hazban. Egyszer lemegy valami taroloba vagy pincebe, ahol megjelenik egy (szamomra) nagyon “para” demon es nagyon huzzak a feszultseget. A vegen pedig valami no felaldozza magat, leugrik az ablakbol, hogy veget vessen az atoknak. Ez remlik csak.

2022. jún. 7. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az Annabelle első része lesz.
2022. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, ez tenyleg az lehet… csak azt irtak, ez egy nagyon gagyi resze az univerzumnak, igy nem is gondoltam, hogy ugyanaz. Mert en egy baromi jo filmre emlekszem, ellentetben a masodik reszevel. Koszi! Mar regota keresgeltem, de kizartnak tartottam, hogy a mindenhol ekezett elso film lesz az.
2022. jún. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!