Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Számotokora melyik joker a...

Számotokora melyik joker a veszélyesebb/félelmetesebb?

Figyelt kérdés
Ti szerintetek melyik joker a veszélyesebb melyiktől félnétek jobban a való életbe a Heath ledger féle joker vagy a Jared Leto féle joker ?
2022. jún. 10. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Heath
2022. jún. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Suicide Squadot nem láttam, nem tudom, de ha az összes közül, akkor Nicholson vagy Phoenix.
2022. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre Jared Leto, viszont alakítást tekintve Heath Ledger az akivel fosnék egy levegőt szívni. Nagyon hitelesen eljátszotta a szerepet.
2022. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Heath Ledgert inkább viccesnek találtam, mint félelmetesnek. Értem, hogy miért paráznak töle, de nekem annyira jött át.
2022. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én Heath Ledgert inkább viccesnek találtam, mint félelmetesnek. Értem, hogy miért paráznak töle, de nekem annyira jött át."


Ízlések és pofonok

2022. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, nem negatív értelemben értettem persze:) csak nekem nem volt annyira félelmetes.
2022. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!