Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom hd minőségben...

Hol tudom hd minőségben megtekinteni a premier mozi filmeket a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Premier mozifilmeket a mozikban tudod megnézni. Kisebb mozik ilyen 1000 Ft körüli jegyárral dolgoznak. Nézz körül, hogy mi a helyzet mozik terén a lakhelyed környékén, és válaszd a legolcsóbbat.


Ma már nem egyedi eset, hogy viszonylag hamar, vagy akár egyből elérhető valamelyik streaming szolgáltatásnál is a film. Ilyenkor meg kell nézned, hogy az adott film melyik szolgáltatónál van.

2022. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az interneten is találsz premier filmeket már azon a napon, amikor először vetítik az adott országban. A többségükre ráírják, hogy HD vagy 1080p, de ami a lényeg, hogy mindegyik kamerával van felvéve és a hang is azon keresztül jön minden esetben. Bár a hangoknál javulást vélek felfedezni mostanában, de képre mindig rátesznek valami futó szöveget is. Ezt csak akkor ajánlom, ha annyira érdekel a film, hogy nem bírod kivárni, viszont ez sosem fogja visszaadni az élményt, amit egy moziban megkaphatsz.


Én ugyan Angliában élek már egy ideje és ezért itt járok moziba, de csak kb 1-2-szer évente. Azért szedem le ezeket, mert az angolom nem anyanyelvi szintű (pláne nem amerikai) és szinte mindig van benne valami, amit szeretnék jobban tudni/érteni, így ezekből kiegészíthetem az események miértjét a fejemben.


És létezik az is, hogy tényleg elérhető valamelyik streaming szolgáltatónál. Erre jó példa volt a Covid alatti időszak, amikor a bemutató napján a legszebb minőségben nézhetted, hiszen minden mozi zárva volt. De nyilván a mozi nem hasonlítható össze az otthoni TV-s lejátszással. A legtöbbünknek nincs valódi (külön terem, fal méretű vászon tűpontos képpel és profi hangrendszerrel rendelkező) mozija otthon.

2022. jún. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
HD MOZI: hdmozi.hu
2022. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!