Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem borzalmas a...

Anna0806 kérdése:

Csak szerintem borzalmas a Shadowhunters magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
Imádom a sorozatot és a filmet is, ami az első könyvből készült és a film esetében jó is volt a szinkron. A sorozatot még angolul magyar felirattal láttam. Tudtam, hogy menet közben kijött szinkronnal is pár éve, de most úgy döntöttem újranézem és megnéztem néhány epizódot magyarul. Szerintem borzalmas a szinkron. Mármint nem illik a színészekhez. A szöveg jól van fordítva, de a hangjuk a színészeknek egyáltalán nem illik hozzájuk. Más szerint is van ez így vagy csak én érzem furcsának?

2022. jún. 12. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen elég fura lett, mondjuk sokat tesz az is hozzá, hogy mire lefordították,addigra már hozzá szoktál az eredeti szinkronhoz. Mondjuk a színészekhez tényleg nem illik a hang
2022. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor van ilyen.Ezen nem tudunk változtatni.
2022. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen végre valaki egyetért. Magnus magyar hangjától okádok, pedig ő a kedvencem. De Alec hangja se jó
2023. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!