Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem a 365nap című...

Megnéztem a 365nap című filmet netflixen. Melyik a második rész?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne hogy az első rész végén nem mutatják de elvileg ahogy bemennek a kocsival az alagútba megölik

Laurát.


Találtam egy másik részt is szintén netflixen, de nem voltam biztos benne, hogy az a következő rész, ezért csak bele lapozgattam.

Ott viszont él a csaj és már az elején megvolt az esküvő amit az első rész végén terveztek.


Most akkor mivan? Bele zavarodtam!

😵‍💫


2022. jún. 12. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
365 days this day
2022. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a 2. Része?
2022. jún. 12. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És meg lesz a magyarázat, hogy mégis hogy-hogy él a csaj, vagy az egész egy nagy katyvasz és hülyeség?
2022. jún. 12. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a második rész, jót nézel. Kb. két mondattal megmagyarázzák majd, hogy mi történt, de sokat ne várj tőle. Elég nagy hülyeség lett és nem csak emiatt. Nem spoilerezek, majd meglátod.
2022. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első rész végén nem ölik meg a csajt, ezt csak te gondoltad túl, mert akkor nem lenne könyv trilógia...
2022. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!