Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a leggyengébb Columbo...

Melyik a leggyengébb Columbo epizód?

Figyelt kérdés
Nekem az, amikor elrabolják a menyasszonyt az esküvőről

2022. jún. 12. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Amelyiknek az elején kiderül, hogy ki a gyilkos...
2022. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az, amelyikben az ír gyilkos van, a csempészett fegyvereivel, bár erre lehet, hogy inkább azt kéne mondanom, hogy nem szeretem, és nem azt, hogy gyenge. Az a rész viszont, amiből alig emlékszem valamire, de valami szétszabdalt fénykép darabjainak a megtalálása is van a sztoriban, na az tényleg gyenge.

+ A legújabb, Falk idős korában készült részek között is van sok pillanat, amit inkább elfelejtenék.


A menyasszony elrablós részt viszont szeretem.

2022. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a kérdezőhöz, szerintem is nagyon gyenge a menyasszonyos, "Ölni már nincs idő" című epizód, nekem sem tetszett egyáltalán.


Emellett az "Összeesküvők" című rész volt még nekem olyan, amin konkrétan elaludtam, talán pont ez az ír fegyvercsempészős.


És igen, az utolsó évad vége felé már egyik sem tetszett, furcsábbak, másabbak számomra, nincs meg bennük annyira az a feeling, mint a korábbiakban. De ezektől függetlenül nagyon bírom a filmsorozatot, vannak nagyon jó részek! :)

2022. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!