Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó 2010 utáni sorozat...

Tudnátok jó 2010 utáni sorozatokat ajánlani amihez teljesen van magyar szinkron?

Figyelt kérdés

Elég sok sorozatot láttam már/ismerek: Walking Dead sorozatok, Dexter, Euforia, Trónok harca, Vikingek, The 100, Peaky Blinders, Narcos, Breaking bad, Better call Saul, Narancs az új fekete, Weeds, Dr. House, The good doctor, Nevem Earl, Így jártam anyátokkal, Két pasi meg egy kicsi. A scifi és a misztikus sorozatokat nem kedvelem, a Valós halálba belekezdtem de az már túl sok volt számomra, a Stranger things-el is ez a helyzet...jelenleg a 13 okom voltba kezdtem bele.


Főként dráma, illetve vígjátéksorozatokat szeretek, főleg amikben van valamilyen kábszer. Ezért is imádtam annyira a Weeds-et, amiben gyakorlatilag van minden.


Van esetleg olyan sorozat, amiről még nem hallottam, de ezek közé a sorozatok közé nagyon illene? Előre is köszi a segítséget!



2022. jún. 17. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Gengszterkorzó ( inkább alkoholcsempészetről szól)

Fülledt utcák

Fehér hó

Gomorrah

A drót és a Kemény zsaruk, Kemény motorosok (2010 előttiek, de érdemes őket megnézni)

Patrick Melrose

Rush

A sebész

Ozark

Narcos-Mexico

2022. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon izgalmas délkoreai túlélő filmsorozat, 2021-es (Netflix-es):

Squid game.

Teljesen magyarra szinkronizált:

[link]

2022. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elrabolva,No Limit,Felejthetettlen Halálos fegyver, Gone,Hunted-

Marvel Carter ügynők.Ez csak töredéke annak amik vannak és ezek csak az akciók.Sorozatokból van 2 terrám.Régebbi és újabb.

2022. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még a vidámabb,könnyedebbeket ki hagytam.

Az elveszett ereklyék fosztogatói, Halálbiztos diagnózis.Monk

Dowling atya nyomoz, Gyilkos sorok,Fekete vipera, Wacak szálló,

Rémvadászok. És sorolhatnám reggelig

2022. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rengeteg sorozatot láttam, de a kedvencem a Money heist és a Bridgerton
2022. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!