Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki volt nektek a legszimpatiku...

Ki volt nektek a legszimpatikusabb Columbo gyilkos?

Figyelt kérdés

Nekem Johnny Cash, jól játszotta a countryénekest (mondjuk ő maga is az:d)


😉



2022. jún. 20. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az a kérdés, hogy melyik karakter volt a legszimpatikusabb, vagy az, hogy ki játszotta el legjobban a gyilkos karakterét?
2022. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki volt a legszimpatikusabb gyilkos karakter?
2022. jún. 20. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez nagyon nehéz kérdés! Mert többen is eszembe jutottak, de jobban belegondolva, mindegyiküknél az alakítás volt nagyon megnyerő, a karakter igazából egyáltalán nem szimpatikus. A Columbo gyilkosok többsége igazából elég aljas (hiszen eleve előre kitervelt gyilkosságokat követnek el), az indíték pedig anyagi haszonszerzés, valamilyen pozíció megszerzése/megőrzése, szerelmi dolgok, esetleg kicsinyes bosszú. Ahol az indíték maga nem is olyan aljas (mert pl. az áldozat zsarolta a későbbi gyilkost), az elkövetési mód ott is az.

De mondjuk legyen a katonai akadémia parancsnoka a Hajnali derengésből, talán őt kedveltem a legjobban.

2022. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HalkHogen ***** válasza:
100%

Én is Johhny Casht mondanám. Szerintem mindegyikünk kinyírta volna a vakbuzgó vén banyát.


De eszembe jut még:

GYILKOSSÁG TERVRAJZ ALAPJÁN - MR. MARKHAM megöli a kiállhatatlan, erőszakos vadbarom Beau Williamsont


VIHAR EGY POHÁR BORBAN - ADRIAN CARSINI megöli pazarló féltestvérét, mert el akarja adni a borászatot


ELFELEJTETT HÖLGY - a nő elteszi láb alól a férjét, de gyakorlatilag nem is tud róla, mert súlyos érbetegsége van


RÉGIMÓDI GYILKOSSÁG - Ruth meg akarja tartani a családi örökséget jelentő múzeumot


A NŐS DETEKTÍV ÉS A SZEX - Joan lelövi a barátját, akit rajtakap egy másik nővel (jogos! :D)


A ROCKSZTÁR GYILKOSA - Hugh házában hetyeg az utált felesége a szeretőjével, én is megölném :)

2022. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapj el ha tudsz és a Nehéz ügy gyilkosai nekem
2022. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Tommy Brown (Hattyúdal)

2. Joe Devlin (Összeesküvők)

3. Lauren Staton (Nehéz ügy)

4. Ward Fowler (Két detektív, egy gyilkosság)

5. Ruth Lytton (Régimódi gyilkosság)

2022. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!