Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a kedvenc horrorfilmeitek...

Mik a kedvenc horrorfilmeitek és miért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 20:14
1 2
 1/11 Drakula ***** válasza:
91%
Macskaszem 1985
2022. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem kifejezetten rajongok a horrorért, ha mégis téma, akkor a szellemes-démonos fajtákat preferálom inkább, a véreseket abszolút nem! Amiket eddig láttam és érdekesnek, látványosnak találtam:


Amityville Horror - A rettegés háza

Silent Hill - A halott város

Halottasház (Mortuary)


Illetve van néhány kedvenc filmem, amik szerintem csak erősebb thrillerek/pszichothrillerek, néhol mégis horrornak írják őket:


Godsend - A teremtés klinikája

Hívatlan vendég

A szellemváros rejtélye

Éjjeliőr a hullaházban

2022. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Örökség.

Ritka az olyan horrorfilm ami sima filmként is megállja a helyét (érdekes történet+jól felépített karakterek+mélyebb témák, és nem csak az ijesztgetésekre épít)


Elejétől a végéig leköt, pedig már megnéztem párszor, és olyanként aki rengeteg horrorfilmet látott már, ez kb az egyetlen aminek tényleg nyomasztó a hangulata, elejétől a végéig.

2022. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyelőre nincs kedvencem, de ha mondanom kéne egyet, akkor A boncolást mondanám.
2022. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Fehér éjszakák.

Szeretem azokat a filmeket, amik elgondolkodtatnak, elborzasztanak, a jump scare ijesztgetést már egy ideje nem szeretem. Ebben a filmben nagyon figyelni kell a részletekre, tehát nem egy agykikapcsoló alkotás, de én pont ezért szeretem.

2022. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%
Ragyogás. Szeretem, mert nem a vér miatt horror, hanem egész egyszerűen a feelingje hátborzongató. Az elején semmi sem történik, viszont az emberben már a nézése közben vagy egy meg nem fogalmazható fura félelem... A zenéje meg zseniális
2022. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
*van
2022. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nagyon szeretem a Conjuring szériát.

Nyilván lehet róla mondani hideget, meleget, de talán ez volt eddig az egyetlen horrorfilm amin úgy rendesen beszartam. Kevés dolog hozza rám a frászt úgy, mint ezek a paranormális cuccosok. Értékeltem benne, hogy nemcsak a gagyi jumpscarekkel próbáltak megugratni, hanem maga a film atmoszférája volt, ami miatt nem aludtam egy hétig :D

2022. jún. 27. 00:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Conjuring - magyarul is van: Démonok között - úgy sokkal ismertebb! Rá kellett keresnem, hogy tudjam miről beszélsz! :D

#2-es voltam.

2022. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
A Conjuring pont az egyik legszarabb.
2022. jún. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!