Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Esernyő Akadémia Vanya (Viktor...

Esernyő Akadémia Vanya (Viktor) szinkronhangja miért változott meg?

Figyelt kérdés

Mármint tudom, hogy a színész aki játssza más lett, és rendben is van, hogy a karakter is megváltozott, de a Magyar szinkronhangját nem értem miért kellett megváltoztatni miután levágatta a haját. Annyira furcsa.

2 évad alatt hozzászoktak sokan a szinkronhanghoz, meg szerintem passzolt is magához a karakterhez. Egyébként csak szerintem hasonlít 5-ös hangjához nagyon?


2022. jún. 23. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Egy adott színésznek van egy adott hangja. Ha változik a színész akkor onnantól az fogja szinkronizálni aki neki a hivatalos magyar hangja.
2022. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érted, lehet én sem fogalmaztam jól. A korábban színésznő aki játszotta a karaktert transznemű lett a való életben.
2022. jún. 24. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezesetben meg gondolom így tartják tiszteletben a nemi identitását.
2022. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, csak először nagyon fura volt, hogy Ötös szinkronhangja egyszerre két karaktert szinkronizál.
2022. jún. 24. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy furcsa.

Csak tudod ha valaki transznemű sokszor mondja azt, hogy a régi énje nincs már többé "meghalt"

Ezért gondolom a szinkronstúdió vagy magától vagy a Netflix kifejezett kérésére kérte, hogy így tartsák tiszteletben ezt, és változtassanak hangot. Amolyan szimbolikus jelentése a személy átalakulásának.

2022. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5.


De közben a színész saját hangja nem változott így még mindig érthetetlen a szinkronváltozás. Ugyanazt a hangot ugyanannak a szinkronszínésznek kéne szinkronizálnia.

2022. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy a színész hangja nem változott az nem tud egyik napról a másikra változni.

Attól még a szimbolikus jelentés sokat jelent egy ilyen esetben az embernek.

2022. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszerűen nem bírom hallgatni az új szinkron hangot, Vanya volt a kedvenc karakterem, de így nem bírom tovább nézni a sorozatot... :(
2022. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Mármint, úgy érted, hogy Viktor.
2022. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem amúgy nagyon furcsa volt, ahogy megváltozott a neme. Elment fodrászhoz, levágatta a haját és ezzel együtt férfi is lett :D Aztán odamegy hozzájuk, hogy nem Vanya vagyok, hanem Viktor, mindig is az voltam. Semmi átmenet. Meg akkor gondolom a sorozatban nem volt műtétje, csak fiús hajat csináltatott és fiús ruhákat hordott. Meg gondolom nem volt idő, hogy megmutassák a lelki világát, hogy jön rá erre, hogy határozza el magát, stb.


Úgyhogy nekem a hangja volt a legkevésbé furcsa :D

2022. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!