Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dany még feltámadhat? Illetve...

Dany még feltámadhat? Illetve a Mások is esetleg? (Snow sorozat, Trónok harca spin-off)

Figyelt kérdés

Szóval Drogon elvitte Dany testét valahova, valószínűleg Essosra. Quaithe esetleg visszahozhatná valahogy vagy egy vörös pap?


Most, hogy ezt is folytatják. Szerintem a Targaryenek történetének nincs sok értelme a sárkányok nélkül, Jon pedig egyedül kevés.

Egyértelmű, hogy a legfontosabb család az egész történetben és ebben a világban.


Illetve a Mások terén is tehetnének damage controlt azzal, hogy kiderülne ők sem haltak meg.


A Targaryeneknek újra fel kell emelkedni, újrakovácsolni a vastrónt sárkánytűzben és megölni a bitorló Starkokat és az áruló Tyriont.


A másik út, amit látok, ha Dany nem térne vissza, hogy Jon talál egy jégsárkányt és akkor a család azokkal kezdi újra a tűzokádók helyett.

De Brannak és Tyrionnak mennie kell.



2022. jún. 24. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az egész sorozat csak egy bőrlehúzás lesz nagy eséllyel. Szerintem ne várj tőle sokat.
2022. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sok ember bizalmát elvesztették már a 8-ik évaddal.
2022. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem kell sztem bele sárkány.

Én nagyon el tudom képzelni, hogy rámennek a varg vonalra pl. Eleve nagyon szerettem a vadakat, azért sok opció lehet a sorozatban.

2022. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, a vargolásra is rámehetnek, de igazából mindkettő lenne a legjobb.

Most, hogy D&D nincs ott, behozhatnak több fantasy elemet is. Akár az ősi valyriai vérmágiát, pl. Jon elmehetne megkeresni Drogont is. Drogon a sorozatban egyszer már volt Valyriában.


Szerintem a sárkányok leginkább azért nélkülözhetetlenek, mert a három másik spin-off is a Targaryenenek koncentrál, a másik Nymeriás sorozatban meg Nymeria lényegében a sárkányok elől jön Westerosra (ha jól rémlik).

Nem legyen Jon sztorija valami oltári csőd, ha egyszer minden spin-off valamilyen formában az őseiről szól.


Amúgy még egy ötlet, hogy lehet kicsit megkésve, de behozhatnák Young Griffet is, aki a testvére. Bár így, hogy Aegon a neve mindkettőnek egy kicsit zavaros.

2022. jún. 24. 11:34
 5/10 A kérdező kommentje:
*Targaryenekre
2022. jún. 24. 11:34
 6/10 A kérdező kommentje:
**Nem lehet
2022. jún. 24. 11:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, sajna a 5.-8. évadok után már soha nem lesz tökéletes. Azzal a tudattal kell élni, hogy Cerseit teljesen random elfogadják uralkodónak (ami ráadásul eléggé ellentétes a House of the dragon sztorijával) vagy a Mások nevetségesen könnyű legyőzése.
2022. jún. 24. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye egyre több oldal közölte, hogy tervben van, de hivatalosan sajnos még nem erősítették meg. Főleg Kit Harington részről.

Személy szerint nagyon várom bmilyen GoT jön, csak jöjjön. Könyv, sorozat.

Igaz nagyon sokszor láttam, de pl a hbo3 minden este lead 2 részt, persze, hogy nézem :D

2022. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én Martin blogján olvastam, azt hittem, hogy akkor ez már hivatalos.

[link]

De akkor lehet nem? Igaz, azt is írja benne, hogy dolgozik a The winds of winteren.

2022. jún. 24. 11:57
 10/10 anonim válasza:
100%
Hivatalos, hogy dolgoznak a forgatókönyvön. De pilotot nem rendeltek be belőle. Szerintem, ha a House of the Dragon sikeres lesz augusztusban, akkor lesz Jon Snow sorozat is.
2022. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!