Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megengedjem a 12 éves lányomna...

Megengedjem a 12 éves lányomnak, hogy megnézze a Stranger Thingset?

Figyelt kérdés

#Starnger Things
2022. jún. 24. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a lányodat, de ha szereti az ilyesmit, akkor nyugodtan. 12 éves koromban ennél sokkal durvább filmeket néztem, más meg felnőtt fejjel se bírja őket.


Szóval te ismered őt, látatlanban ezt így nem igazán lehet megmondani.

2022. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első három évad ajánlása TV-14 (14 éven aluliaknak nem ajánlott), a 4. évadé TV-MA (18 éven aluliaknak nem ajánlott).

Itt tételesen fel vannak sorolva a korhatár-besorolást okozó jelenetek, ez alapján már képbe lehet kerülni:

[link]

2022. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Netflix 16+ besorolást adott rá. De a mai generáció már néz össze vissza mindent úgy is. Én is horrorokat néztem már ennyi idősen. Szerintem megengedheted neki, valószinű ha nem engeded neki nem fognak tudni miről beszélni a barátnőivel.
2022. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Levika420.69 válasza:
Szerintem nyugodtan, nincsen benne annyi explicit jelenet, egyedül néha csókoloznak. Van benne vér és ennyi. Támogatom a 3. kommentelő érvét!
2022. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal durvább dolgokat néztünk már annak idején is. Ráadásul az első évadban kb pont a korosztálya a baráti társaság.
2022. júl. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nem olyan durva ez a sorozat,hogy ne nézhetné
2022. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jah, simán.

Ijesztő a maga módján, az igaz, de 12 évesen igazából csoda, ha nem látott még sokkalta durvább dolgokat:D Viszont a karakterek és a sztori jó, fel vannak oldva az érzelmileg megterhelőbb jelenetek, szóval ha érzelmileg fel is pörgeti egy-két jelenet, baja nem lesz tőle, viszont talán pont emiatt élvezni is fogja.


Viszont ha kétségeid vannak, nézzétek együtt.

2022. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#1 én is emlékszem rá olyan 9-10 éves lehettem amikor estenkent néztem meg horror filmeket ami igazán be fosatott a halál alagútja több hétig éjjelente nem tudtam aludni a másik ami hasonlóan rémálmok gyötörtek a szanatórium c film de azóta már nem vagyoke ennyire ilyedos a az 1,2 se fostam össz magam
2022. dec. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is 12 évesen néztem és nem ijedtem meg, sőt nagyon is tetszett, pedig én nem is merek horrort nézni, mert félek, hogy meg fogok ijedni, tudom hogy hülyén hangzik😂😂😂

Én nem örültem volna ha anya megtiltja hogy megnézzem , mert az egyik kedvenc sorozatom lett.

2023. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!