Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Taxi filmben a lámpaállítgat...

A Taxi filmben a lámpaállítgatós résznek mi volt a lényege?

Figyelt kérdés
Az első részben, mikor a vége fele megy a városban a verseny a két Mercivel, és a pizzafutárok a rendőrkulcsokkal állítgatják a közlekedési lámpákat, én nem értettem annak a résznek mi volt a lényege?

2022. jún. 27. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Na, azt én sem értettem soha.
2022. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Semmi.
2022. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Így befolyásolták a forgalmat, hogy a kereszteződéseknél ne lassuljon le a főhős kocsija.
2022. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom nem akarták bejátszani 30-szor azt a filmes klisét mikor a kereszteződésen persze épp sikerül úgy átmenni, hogy nem kapja el oldalról semmi.


Egyszer belefér, de ahány kereszteződésen ott átmentek már tényleg totál mesévé tette volna, hogy persze minden kereszteződést megúsznak.

2022. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
A forgalmat befolyásolták. A Halálos iram első részébe autóval zárták le az utat, itt lámpát állítottak.
2022. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, az oldalirányból érkező forgalmat állították meg így, hogy ne ütközzenek más autókkal, végig szabad útjuk legyen a folyamatos száguldáshoz!
2022. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!