Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem túlértékelt a...

Csak szerintem túlértékelt a Rick and Morty?

Figyelt kérdés

Alapjáraton egy nagyon jó, és vicces, bolondos sorozatról van szó. Ezt bevallom.

Viszont legtöbbször, olyan jelzőkkel dobálják meg, mint a "kreativitás csodája", "legokosabb sorozat" stb....

Ez szerintem nem igaz, mert sok esetben az ötleteik, már megvalósultak filmekben.

Gondolok itt pl. Purge, inception.

Még a 2 cím szereplő is a

"vissza a jövőbe" koppintása

(Legnagyobb részben)

Szóval ja! Nagyon jó sorozat, de semmivel se különb egy Family Guynál, vagy egy South Parknál.



2022. jún. 29. 12:40
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek!
Nem értek egyet
Hát te hülye vagy.
40 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mindenkinek lehet saját véleménye és nem kell univerzálisan ugyanazt gondolnia mindenkinek a sorozatról, nem? Ha valaki szerint a legokosabb, akkor az lehet a te szemszögedből túlértékeli, de a saját szemszögéből tényleg így gondolja, nem?
2022. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem alul is meg felül is értékelt...
2022. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nagyrészt egyetértek, bár az első két évada szerintem jogosan volt méltatva. A harmadikba már csúsztak be gyenge részek, kapásból az első elcseszte az előző évadzáróban kibontakozó karakterfejlődését Ricknek. A legutóbbi két évadról ne is beszéljünk.
2022. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Inkább csak sok az idióta magát okosnak képzelő rajongó.


A 3. Évadig néztem, valahogy utánna már elvesztettem az érdeklődést iránta.

2022. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1 De attól még szerintem van egy Objektív Nagy Igazság.
2022. júl. 24. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a napokban néztem végig egybe mind az 5 évadot, és szerintem sem érdemli meg azt a felkapottságot, legalábbis mostmár. Az elején tényleg zseni volt, tele volt eredeti ötletekkel, aztán később olyan volt mint bármilyen másik sori, nem igen haladt előre a sztori, elhagyták azokat az éleket, amitől egyedi volt a sorozat. Sőt pc-bek is lettek, vagyis érezhetően óvatosabb volt a tartalom. Az 1-2. évadban sok merész poén volt, tényleg átélte az ember ezt a multiverzumos káoszt, de ezt követően olyan hétköznapinak tűntek a dolgok, mint a Smith család számára, és ez érezhető volt. Inkább ilyen family guy-os "családi könnyű dráma" lett, középkategóriás poénokkal és előre látható megoldásokkal. S valószínűleg ez a romlás azért volt, mert az első két évad sokaknak tetszett, de ezzel felhígult a nézőközönség.


Plusz én találkoztam olyan hype-pal is, hogy ehhez mekkora IQ kell. Hát nem kell.


Na nem akarom fikázni, elvégre egyáltalán nem kellett eröltetni magam, hogy nézzem végig, szerettem, de nem tudom azt mondani, hogy a kedvencem, vagy "kötelező" darab.

2022. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#6 Egyetértek minden szavaddal.

Mellesleg a napokban megjelent a 6.évad előzetese, és már szeptember 4.én indul is az 1.rész.

[link]

Nektek erről mi a véleményetek?

Fele annyi idő alatt készítették el mint az előző evadokat.

Valószínűleg ez a minőség rovására ment.

2022. aug. 25. 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, mert új volt. Viszont abba kellett volna hagyják a 3. évadnál. Jó volt az alapötlet, de ilyen jellegű sorozatból nem lehet csinálni 10 évadot, mert elveszti az egyediségét és rohadtul kiszámítható meg egyhangú lesz. Igen, szerintem túl van értékelve, és a sorozat jellege miatt nem lehet belevinni semmilyen mögöttes gondolatot. Olyan lett, mint egy halálos iramban film, sorozatban.
2022. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!