Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things season 4 párt...

Stranger things season 4 párt 2 vélemények? Kinek hogy tetszett? Hozta azt amit vártatok? (Spoiler veszély)

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 01:14
 1/6 A kérdező kommentje:

*part


És elfelejtettem leírni, hogy szerintem nem volt akkora durranás, mint ahogy a trailerek mutatták. Várható volt, hogy meghal Eddie is és sztem Maxet akkor már "ki kellett volna nyírni", ha így alakult. Noah (Will Byers) azt is mondta egy interjún, hogy 5 halál lesz és én akárhogy számolom nincs 5 ember a főbb karakterek közül és az alapján amit le spoilerezett mást vártam.

2022. júl. 2. 01:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy elspoilerezték a készítők hogy hawkins elesik és egy fontos szereplő hal meg
2022. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem mondta számszerűsítve, hogy hány halál lesz. Annyit mondott csak, hogy lesz pár halál a part 2-ben. Dr. Brenner, Eddie, Jason biztosan meghaltak. Ugyan Max jelenleg kómában van, attól függetlenül 1 percig halott volt, tehát őt is ide sorolhatjuk. Meg azért valljuk be, Max jelenleg csak fizikailag él, tudata már nem nagyon van, hisz Eleven is teljes sötétséget látott a fejében. Szóval elég kicsi az esélye, hogy sikerül őt teljessé tenni.


Nekem összességében tetszett, szépen összehozták a szálakat és így utólag tökre érthető, hogy az amúgy dög unalom orosz szálra meg Willék kocsikázására miért kellett ennyi időt szánni. Maxért én kicsit mérges vagyok, mert ő és Hopper a kedvenc karakterem, állandóan szivatják szegényt. Én bárki más halálát előbb elfogadtam volna. Az mondjuk annyira nem tetszett, hogy Vecna nem halt meg és így a sorozatzáró 5. évadra is valószínűleg ő lesz a főgonosz. Az okot mondjuk értem, hisz vele kezdődött minden. Nekem ez a part 2 sokkal jobban tetszett, (vagy legalábbis jobban lekötött), mint a part 1. Mondjuk ehhez lehet közrejátszik, hogy már kb az elején tudtam kicsoda Vecna, így az nekem nem volt akkora meglepetés.

2022. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon rossz volt látni Will-t szenvedni, remélem tisztázza az érzéseit, és lesz egy partnere, aki szeretni fogja őt.
2022. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 engem az a jelenet abszolút nem fogott meg pedig az ilyesmiknél el szoktam érzékenyülni, rossz volt a kamerajáték hogy egyszer max arcát mutatják aztán willét,aztán tizire ugrik, teljesen elrontotta a jelenetet. A másik halál viszont érzelmesre sikeredett.
2022. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos ha valaki, én tényleg rajongó vagyok. Sosem felejtem el, 2016-ban még Ausztriában dolgoztam, nyár vége fele volt, akkor bukkantam rá a sorozatra. Imádtam. Arra is emlékszem, hogy akkoriban Millie-nek ilyen 2-3 ezer követője volt csak, azok sem rajongók voltak, hanem inkább amolyan barátok. Pár képe alatt írták hogy most látták a sorozatot, tök jó, stb. Most meg közel 54 millióan követik... Elképesztő. Meg nem is ez volt akkor még az instája.


Mind1. A lényegi rész, és amiért azt gondolom hogy lejtmenetben van a sorozat: nem tudnak mit kezdeni a karakterekkel, újakat hoznak be, holott a régiekkel sem bírnak már.


Erre jó példa az első évadban Barb halála, mindenki ki volt akadva, ment is a "justice for Barb" skandálás. Ennek ellenére bár rövid ideig volt látható, az emberek szerették, mégis elengedték. Meghalt, kész.


Na most vannak karakterek, akik bár eddig fontosak voltak, mára abszolút nem azok. Ilyen Will is. Totál értelmetlen szereplő lett (annak ellenére, hogy az első évadban róla szólt az egész sztori), 2., 3., és most a 4. évadban is töltelék. Arra jó, hogy 1 epizód alatt elteljen 10-15 perc, de semmit nem tesz hozzá a sorozathoz igazából a 2. évadtól kezdve.


Ilyen lett most Mike is, aki így bár van a 4. évadban, de észre sem vennéd ha nem lenne, szintén csak ilyen töltelékszereplő.


Ami még jobban kiverte a biztosítékot az embereknél, hogy a 2. évadban hagyták meghalni Bob-ot (Sean Astin), viszont ő is egy jó példa rá, hogy egy jó karaktert is el lehet engedni.


De valamiért nem merik meglépni, inkább hoznak be újakat és azokat ölik meg. Ugye Eddie karaktere szerintem pontosan ezért lett behozva, új karakter, megöljük a végén, van is halál, de nem is háborognak az emberek hogy miért halt meg valaki.


Még akkor is izgalmasabb lett volna, ha az első évad után mondjuk Will karakterét jegelik, (elköltözik, akármi) és később, akár a 4. évadban visszahozzák.


Az 5. évad szintén ilyen lesz. Ellézengenek így a karakterek, a fele brigád már kb. semmit sem tesz hozzá az egész sztorihoz, aztán marad minden úgy ahogy eddig. Talán majd az utolsó évadban több karaktert hagynak "elmenni", de én mérget erre sem innék, illetve a végén már értelmetlen is.


Illetve a sztori. Én azért kicsit változtattam volna rajta, 4 évadja ugyanaz történik, csak nem krumpli van mellé, hanem rizs, de az alap sztori ugyanaz.


Ez a 4. évad hiába hosszabb, ugyanolyan, vagy még kevesebb mint a többi, mert csak töltelék van benne. A felét simán ki lehetett volna vágni, mert történetmesélés szempontjából nem tesznek hozzá a sorozathoz.

2022. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!