Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Top Gun (1986) filmnek...

A Top Gun (1986) filmnek melyik szinkron a jobb? Az új vagy a régi ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a szinkronjait, de szinte mindig a régi szokott jobb lenni.
2022. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt pont a 2. a jobb, amiben Anthony Edwards hangja Józsa Imre, és nem Rékasi Károly, mint az elsőben. Főleg akkor szempont ez, ha nézi valaki az új folytatást is, ahol Tom Cruise hangja Rékasi Károly lett Kautzky Armand helyett (véleményem szerint helyesen, mert az idősebb Cruise-hoz nem igazán passzol Kautzky elegánsabb hangja).
2022. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Egyébként jó ellenpélda, vagy kivétel szerintem A keresztapa című film is. Az 1. szinkron, ahol pl. Robert Duvall hangja Dózsa László, szerintem egyszerűen borzalmas, elképesztően pocsék, a második fényévekkel jobb.
2022. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Nem értek egyet. Ott is az első szinkron jobb, sokkal nagyobb a beleélés, hitelesebb, életszerűbb. Őszintén szólva nem nagyon tudok olyan filmet mondani, ahol nem az első szinkron a legjobb. Talán a Rendőrakadémia az egyetlen kivétel, de ott a második szinkron is viszonylag régi.
2022. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Nekem pont a beleélés és életszerűség hiányzik A keresztapa 1. szinkronjából. Hát, úgy tűnik, ízlések és pofonok.
2022. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!