Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha minden film végét ismernéd,...

Ha minden film végét ismernéd, megnéznéd azért?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Te még sose néztél meg egy filmet többször?
2022. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,meg is szoktam.Meg pl. ha elolvasok egy könyvet,akkor is megnézem a könyvből készült filmet,hiába tudom már,hogy mi lesz benne.
2022. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem a vége az érdekes, hanem maga a film, a cselekmény, a történet felépítése, a szereplök, ezért nézem meg egy-egy filmet akár 5-10-szer is
2022. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én képtelen lennék rá gyermekeim az úrban
2022. júl. 7. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Volt hogy a terminátor 2-t egy nap 3x is megnéztem.
2022. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Astala vista
2022. júl. 8. 01:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, többször is! Egyrészt engem se csak a vége érdekel, hanem maga az egész film, a cselekmények is, mi és hogyan vezetett oda, miért történt az, ami lett. Másrészt az igazán jó filmeket sosem lehet megúnni, ha nem is napokon belül, de az életben többször érdemes megnézni őket, ha tetszett, hiába emlékszik rájuk az ember!

Amik nagyon tetszettek, és így örök kedvenceim lettek, főleg azokból például az izgalmas és/vagy megható jeleneteket sokszor meg szoktam nézni - odalépek azokhoz a jelenetekhez, de van úgy is, hogy gondolatban felidézem újra!

2022. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És mik ezek a filmek?
2022. júl. 8. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:

A kedvenc filmjeim többször is megnézem, van amit már vagy 10x láttam. Olyan is van, aminek a végét nem nézem meg szándékosan (King Kong).

De sorozatot nem tudok többször végignézni. Az úgy nekem már nem érdekes.

2022. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Nem az a lényeg, hogy melyik filmek, a kedvencei mindenkinek mások, csupán általánosságban írtam példának a fő kérdésre válaszolva!
2022. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!