Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most néztem meg a "Guberálós...

Most néztem meg a "Guberálós María" című sorozatot (María la del Barrio az igazi címe) itteni ajánlás alapján, és NAGYON tetszett! Mit ajánlotok helyette, most hogy ennek vége? Van valami hasonló sorozat?

Figyelt kérdés
A Csacska Angyalt ne ajánljátok, mert azt már régebben próbáltam, nem tetszett, nagyon unalmas volt.
2022. júl. 7. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy szappanopera rajongó, de egyet végig néztem anno tizenévesen és nagyon tetszett. A címe Celeste. Nem mai darab, 90-es évek eleje kb. Nem tudom, fent van e valahol, én is megnézném újra.
2022. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az életem vagy a vad angyalt nagyon szerettem mindkettőt
2022. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MariMar (ez nekem nem jött be annyira), Rosalinda, A vipera (ezt most is nézem), Angela (nemrég fejeztem be és nagyon meglepődtem rajt hogy milyen jó volt), Kachorra, Vadmacska. Ezeket bátran ajánlom, mert mindegyiket láttam és tetszettek is, de persze ez egyéni.
2022. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket! Van pár ezek közül, amik leírás meg imdb pont alapján nagyon jól hangzanak, ezekkel valószínűleg elleszek jó darabig.
2022. júl. 9. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!