Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Chandler miért tűnik el az...

Chandler miért tűnik el az esküvője előtt a Jóbarátokban? És hol találják meg?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy nincs olyan része a Jóbarátoknak, amit még nem láttam volna... De ez nekem kimaradt.

2022. júl. 8. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Előzmény:

Rachel és Phoebe Monica lakásának wc-jében voltak és találtak egy terhességi tesztet. Ez Rachelé volt, de mivel nem akarta bevallani, ezért elhitette Phoebe-vel, hogy biztosan Monica terhes. Tartottak tőle, hogy Chandler tudta, hogy várandós Monica, emiatt léphetett le.


Közben viszont először az elköteleződéstől kezd pánikba esni Chandler. Fél, hogy ugyanolyan szar lesz a házassága amilyen példát látott a szüleitől. Elbújt a saját irodájába, de Ross és Phoebe megtalálta. Visszavitték az esküvő helyszínére. Ekkor elvonult cigizni egy szobába. Közben Rachel és Phoebe elkezdték újra keresni és közben beszélték azt, hogy ne mondják el Chandlernek, hogy Monica terhes mert akkor megint pánikba esne.

Ezt a beszélgetést viszont Chandler meghallotta és nyilván pánikolt. De elment az ajándékboltba és megláttott egy pici babaruhát amitől meglágyult a szíve.

2022. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!