Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki volt nektek a legszimpatiku...

Ki volt nektek a legszimpatikusabb áldozat a Columbo sorozatban?

Figyelt kérdés

Nekem a Gyilkosság a műtőasztalon c. epizódból az asszisztensnő, akit a főorvos agyonüt. Legalább le akarta buktatni a gonosz gyilkost!: (Bocsi Mr. Spock!:D)


Ha nem értetek velem egyet, akkor nyugodtan kifogásolhattok.


Nektek ki a legszimpatikusabb áldozat?



#áldozat #Columbo #Gyilkosság a műtőasztalon
2022. júl. 9. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem most csak legszimpatikusabb gyilkosok jutnak eszembe. Az egyiket Johnny Cash játszotta. Egy romlott, bűnös figura, akit kb. fogságban tartanak. De hiába bűnös és gyilkos, az ember mégis szánja. A másik a sakkjátékos részben volt, valamiért ott is sajnáltam a gyilkost. Talán mert, szenvedő alak volt, aki betegesen tartott tőle, hogy legyőzik.
2022. júl. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább olyan áldozatok jutnak eszembe első körben, ahol szinte szurkoltam, hogy pusztoljon már 😃 Pl. Hattyúdal, Negatív reakció.


Na jó, ha a másik oldalról kell mondani valakit, akkor mondjuk Rekviem egy hullócsillagért, vagy a Szuperintelligens gyilkos.

2022. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!