Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor mi a helyzet...

Most akkor mi a helyzet Charlie Cox altal jatszott Daredevil sorozattal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Netflixen mar ezer eve vege. De akkor most lesz jovoje a sorozatnak vagy nem? Mas csatornan esetleg? Vagy esely sincs ra? Tudom, hogy a Pokemberbe volt par perc jelenete. Esetleg mozifilmekben tunik majd fel mint Daredevil?

2022. júl. 9. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Minden Netflixes Marvel sorozat (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders, The Punisher) átkerült a Disney+ streamingre és már hivatalosan is az övék. A Marvel pedig már bejelentette, hogy a Disney+-on folytatódik a Daredevil sorozat a 4. évaddal. De azt még nem tudni, hogy közvetlen folytatása lesz a sorozatnak, vagy soft rebootolják, hogy az MCU-ba illeszthető legyen a sztori. Legkorábban 2023 őszére várható, de ez az időpont csak találgatás.
2022. júl. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod!
2022. júl. 10. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt nem értem, hogy az egyes miért írta, hogy "MCU-ba illeszthető legyen".


A Daredevil sorozat is ebben a világban játszódik, pusztán a története nem kapcsolódott (eddig) a filmek történeteihez, de az első részben egyértelmű utalás van rá, hogy ott történik + ugye feltűnt a Pókember filmben és Iron Fist is feltűnt azt hiszem a Sólyomszem sorozatban, ergo elekzdték már vaskosabban beépíteni őt, az eddig megismert hősök/történetek közé. Nem kell ezen illeszteni semmit szerintem, pusztán csak úgy folytatják, hogy már ott lesz a többiekkel. :) De lehet te is így gondoltad, csak a megfogalmazás félreérthető.


Egyébként kérdező, simán el tudom képzelni, hogy filmekben is lesz, sőt, azt hiszem már szó is volt róla.

2022. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Igen, úgy gondoltam, hiszen a Soft reboot eleve azt jelenti, hogy csak minimálisan írják át a sztorit. Oké, hogy betették már a karaktert az MCU-s mozifilmekbe, de a sorozat sztorija nem kapcsolódik ahhoz az univerzumhoz. Nem befolyásolták egymást a történések, hiába mindkettő a Marvel Manhattanjében játszódott. A legtöbb oldalon úgy cikkeztek róla, hogy vagy a saját útját folytatja a sorozat, vagy soft reboot lesz az MCU miatt. Ezért írtam én is így.


Egyébként Wilson Fisk (Kingpin) szerepelt a Sólyomszem sorozatban, nem Iron Fist, de ott sem utalt semmi arra, hogy a Daredeviles Kingpin és a Hawkeye beli Kingpin egy és ugyanaz a személy, (főleg, hogy most már behozták a multiverzumokat is), szimplán csak ugyanaz a színész játszotta el. Vannak egyébként összehasonlító elemzések is, hogy mik a különbségek a két karakter között.


Szóval simán megléphetik azt is, hogy a Pókemberben látott Daredevil és a Sólyomszemben látott Kingpin nem a sorozatból jött, hanem csak szimplán a filmes univerzumban lévő másik énjük. Így mehet tovább különálló sztoriként a "The Defenders Saga" univerzumában. Mert hogy a Disney+-on se az MCU részlegbe kerültek a Netflix Marvel sorozatok, hanem külön megkapták a "The Defenders Saga" kategóriát.

2022. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(de hülye vagyok, egy másik filmnek a címével kevertem a karaktert, Wilson Fiskre gondoltam, sorry)


Én ezt annyira nem adnám azért. Szerintem felesleges húzás is lenne.


"...de a sorozat sztorija nem kapcsolódik ahhoz az univerzumhoz"


Ezt még mindig nem értem. Attól, hogy egy adott történet cselekménye nincs hatással egy másik történet cselekményeire, még ugyanúgy az univerzum része. Ugyanúgy ott vannak, ott élnek, akor Vasember stb. :)


Na mindegy, majd kiderül, szerintem felesleges lenne ezt bonyolítani. Ott vannak, aztán ennyi.

2022. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!