Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a poszt apokaliptikus...

Mi ennek a poszt apokaliptikus filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy régebbi kb 1995-2005 közötti posztapokaliptikus film. A földön játszódik és ha jól emlékszem még talán a mozikban is ment, de sajna már nem emlékszem se a címére, se hogy ki játszik benne, 1x láttam a TV-ben. Az emberiség nagy része elpusztult, mindent benőtt már a növényzet, stb. Az emberek kisebb falvakban élnek nomád körülmények között. Az embereknek nem szabad egy bizonyos helyre vagy arra felé bóklászniuk, mert hogy ott csak a halál van vagy talán gyilkos törzsek, már nem rémlik, valami ilyesmi. Persze akad néhány vállalkozó szellemű ember, aki nem tud nyugton maradni és elmennek a tiltás ellenére is körbenézni, mert hisznek benne, hogy talán ott jobb a helyzet. Napokig vándorolnak, egy patak parton meg is támadják őket, meg találkoznak egy feketébe öltözött emberrel, kapnak egy kis útba igazitást. A film végére meg is érkeznek és kiderül, hogy az a tiltott hely egy tipikus felhőkarcolókkal teli, de romos, növényzettel benőtt nagy város. Tele van romlott emberekkel és valami gond is adódik, szóval tényleg nem rózsás ott a helyzet és már inkább visszamennének a falujukba. Nagyjából ennyire emlékszem. Már kerestem a neten, de nem sikerült, hátha itt valakinek beugrik. Köszi a tippeket!

#posztapokaliptikus, kaland
2022. júl. 11. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elveszett jövő (The Lost Future) (2010)?
2022. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háború a Földön (Battlefield Earth) (2000) ?
2022. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm! "Az elveszett jövő" az amit kerestem. De a másik tipp is jó film, már azt is régen láttam.
2022. júl. 11. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!