Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Thor filmre megéri...

Az új Thor filmre megéri moziba beülni, vagy inkább várjam meg míg megjelenik Disney+-on?

Figyelt kérdés
Hatalmas Marvel fan vagyok, minden nagyobb MCU filmnél pl Végjáték vagy Nincs Hazaút, Doctor Strange 2 stb alap volt az este 7-es premier előtti IMAX, de pl az Örökkévalóknál meg ennél sem éreztem, hogy ezt nekem elsők közt kell látnom, és úgy érzem beigazolódott (sokan mondják, hogy nem lett túl jó). Na most inkább várják 45 napot míg megjelenik Disney+-on?

2022. júl. 11. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Igazi debil film lett, látnod kell a Marvel legalját is!

Nézd moziban, max. anyukám csuklik párat! 🤣

2022. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Az előző Thor filmek komoly filmeknek mondhatóak. Ez meg semmi más 90% ban mint lmbtq propaganda
2022. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Lmbtq propaganda? Na ne nevettes.

Amúgy nem éri meg. Rossz film lett.

2022. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Na, eddig gondolkoztam h megnézzem-e moziban, de ezek után... 😅
2022. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
nézd meg online ha érdekel de fizetni bűn fizetni érte. Idén talán a legszarabb film
2022. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Stílusra hasonló, mint a Ragnarök, csak itt a sztori egy kalap kaka és a debilség faktora kb 10x nagyobb, mint annak. A negatív karakter nem lenne rossz, ha nem 5 perc alatt mutatnák be és ENNYI, ráadásul még abba is belevitték az infantilis vonalat. Ez konkrétan egy paródia film, ahol minden hős és Isten egy nulla, egy vicc.
2022. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Én tegnap néztem meg és megérte abszolút! Ha szereted a humort akkor tetszeni fog. Szerintem a történetvezetés nagyon jó lett.
2022. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

"ha szereted a humort"


Létezik ember, aki nem szeretia humort? :D

2022. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Létezik. De a Marvelnek van egy debil humora, amit tényleg szeretned kell ahhoz, hogy végig tud nézni ezt a filmet.
2022. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Srácok! Most néztem meg a Ms. Marvel évadzáróját és szerintem messze a legjobb az egész évadban. Na most a Thor 4-re visszatérve, lehet inkább megvárom a Disney+ premiert, itthon megnézem 4K HDR-ben.

Amúgy köszönöm mindenkinek a véleményeket!

2022. júl. 13. 19:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!