Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pontosan mi törtöént a Ms....

Álarcos mágus kérdése:

Pontosan mi törtöént a Ms. Marvel stáblista utáni jelenetében?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=lQFBMk7TefU


Most pontosan mit csinált a karkötő Kamalavál? És hogy került ide Carol Danvers? Carol ideteleportálodott, de akkor hova tűnt Kamala? Testet cseréltek? Kamala felvette Carol alakját? Erre a karkötő miatt került sor vagy mi miatt történt ez?


2022. júl. 13. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A karkötővel történt valami és utána került oda Carol. Tehát a karkötő okozta ezt, hogy pontosan mi történt nem tudom (lehet a képregényt ismerő emberek tudják) majd kiderül.
2022. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A karkötő valószínű egy Nega-band, ami egy Kree ereklye és eredetileg Mar-vellé volt. Ami alapvetően ugyanígy szupererővel ruházza fel a viselőjét. Viszont létezik egy úgymond Negatív zóna, ami egy párhuzamos univerzum. Ez a nega-band megtalálható a valós univerzumban és a Negatív zónában is és a két viselője helyet tud cserélni egymással. Lehetséges, hogy Carol a negatív zónában ragadt és akár direkt akár véletlenül aktiválódott a karkötő, így helyet cseréltek és Kamala került a negatív zónába. Elég nagy eséllyel ez fog történni, ugyanis a visszaemlékezésekben is mutatták, hogy egy halott Kree kezén találták meg a karkötőt. A The Marvels filmben meg majd Carol elindul megmenteni Kamalát.


Illetve előjött az az opció is, hogy Kamala felvette Carol alakját, mert hogy a képregényben az alakváltás is egy képessége Ms Marvelnek. Viszont erre elég kicsi az esély, hisz akkor "Carol" nem nézett volna olyan értetlenül körbe, hogy hol van, ha az igazából Kamala.


Szóval a helycserére sokkal nagyobb az esély. Csak az a kérdés, bevezetik-e a Negatív zónát az MCU-ba, vagy valami mást találnak ki és igazából ugyanabban az univerzumban cseréltek csak helyet.

2022. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2-es, tök jó amiket írtál, de ez ütközne a sorozatban látottakkal.

Ugyanis itt arról van szó, hogy ez a karkötő az ő népüktől származik és, hogy nem is a karkötőtől van szuperképessége (vagy nem csak attóp, ez sem tisztázott), hanem a vérvonal miatt.

Egyébként, ha elfér ide egy személyes vélemény, én (is) egyes értékelést adtam rá imdb-n, szerintem borzalmasan rossz lett.

Bármit is kezdenek a karakterrel, reméljük totál már stílusban és más emberek keze által készül el, mert ez minden szempontból értékelhetetlen.

2022. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A karkötő nem az ő népüktől származik. A 3. részben benne volt, ahogy a Homály Klán megtalálja egy barlangban a karkötőt egy halott Kree kezén. Akkor került hozzájuk és lett családi örökség Kamala családjánál. Ráadásul az ugyanaz a barlang, ahol anno Wenwu (Shang-Chi apja) megtalálta a 10 gyűrűt és ugyanolyan fényjátéka van mindkét ereklyének.


Attól, hogy Kamalának mutáns génjei vannak, még nem jelenti, hogy nem a karkötőtől van ereje, csak azt, hogy a génjei miatt ő sokkal nagyobb erőt kap tőle.


Egyébként minek nézted végig, ha szerinted ennyire szörnyű? Főleg, hogy az 1-es értékelés általában a nézhetetlen kategória, amit 10 perc után kikapcsolsz. Vagy mégsem volt annyira rossz, csak le szeretted volna húzni az átlag értékelését? Nem a sorozatot védem, szimplán nem értem, hogy lehet 1-es értékelést adni olyanra, ami lekötött annyira, hogy végignézd.

2022. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
De jó, hogy bele akarsz látni más fejébe. Kár válaszra méltatnom ezt...
2022. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nem én vagyok a 3. válaszoló, de én is egyesre értékeltem a sorozatot, és igen végig néztem mivel sorozat junkie vagyok, és emellett szeretem nagyon a hősös témát, de katasztrófa volt ez a sorozat, a CGI rém gyenge, a csaj baromira nem sportos, sőt ez a testalkatán is meglátszik hiszen a dagadtság határát súrolja, és attól még hogy tud idézgetni falat nem fog testi erőt kapni, pedig ő úgy atlétikázza végig a dolgokat mint egy igazi sportoló, mindegy jobban nem megyek bele
2022. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mivel egy olyan helyen találták meg ahol wenwu is volt (lehet ő is ott találta a gyűrűket De ez nellékes) szerintem olyan lehet mint a tíz gyűrűk egyike. Carol a Shang chi stáblistás jelenentébe azt mondja nem látott még ilyet és az is kiderül hogy valahova üzenetet küld. Talán a gyűrűk is a Homály klántól vannak vagy egy teljesen más univerzumból.
2022. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!