Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ez egy jó alapkonc...

Szerintetek ez egy jó alapkoncepció egy filmhez?

Figyelt kérdés
Egy ember megtudja, hogy napjai vannak hátra, ezért úgy érzi, már nincs jelentősége annak, ha életfogytiglanira ítélik. Így elhatározza, hogy bosszúból mindenkit megöl, aki valaha ártott neki...

2022. júl. 18. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam, az szerintem butaság lenne, hiszen már diagnosztizálták. Utána nehéz lenne logikusan visszacsinálni.

De pl meggondolhatja a végére, mert rájön, hogy nem egy gyilkos típus, vagy fordítva sül el a dolog és őt öli meg a kiszemelt áldozat.

2022. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10.:Szívesen! :)
2022. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszik az ötlet. Szerintem a hősödnek valami kis mentális bajának kellene lennie, mert nyilván, egy teljesen egészséges ember nem csinál ilyet. A múltját pedig be kéne mutatni úgy, hogy a múltbeli sérelmei átélhetőek legyenek. Pl. megalázták, akiket a barátainak hitt, hülyét csináltak belőle stb. A lényeg, hogy erre és a gyilkosságoknál is a feszültségre kell a hangsúlyt helyezni, hogy minél hitelesebb, átélhetőbb legyen, nem pedig az olcsó horrorra.
2022. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!