Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A férfi hangok sokkal jellegze...

A férfi hangok sokkal jellegzetesebbek, mint a nőiek?

Figyelt kérdés

Pl. ami a magyar szinkront illeti, elég sok férfi hangot ismerek, elég csak kimondani a nevét a színésznek, és a legtöbb esetben már hallom is a hangját a fejembe, és mindig észreveszem, ha egy férfikarakternek megváltozik a szinkronja. Ellenben sokkal kevesebb női hangot jegyzek meg, és sokszor észre sem veszem, hogy lecserélték a szinkronszínésznőt. Mondok egy példát. Nemrég néztem végig a Balfékek című sorozat 1. évadát. Az imént kerestem egy jelentet, így több epizódba is újra belekukkantottam. Nagy meglepetésemre kiderült, hogy a karácsonyi részben a bemondó szerint nem Czető Zsanett adja a hangját az Alison Brie által megformált karakternek, hanem Csifó Dorina. De én alig érzek különbséget, és először fel sem tűnt a váltás.

Vagy ott van Courtney Thorne-Smith, akit más szinkronizál a Jim szerint a világ c. sorozatban és a Két pasi meg egy kicsiben. De ezt sokáig észre sem vettem...



2022. júl. 21. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok vele. Lehet, hogy van benne valami. Bár azért vannak női szinkronhangok, amik egyediek, és amiket imádok. Pl. Hegyi Barbara, Náray Erika, Haumann Petra, Somlai Edina stb.
2022. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Én nálam egyenlő, sőt, inkább a női hangok felé megyek. Igazából szerintem ennek inkább az az oka, hogy a férfi karakter a legtöbb filmbe jobban ki van dolgozva, mint a női. Vagy nemtudom...
2022. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ hogy a való életben kikkel veszed körbe magad, kinek a társaságát keresed, stb.

Az én életemben szinte csak nők vannak, és majdnem minden női szinkronhangot megjegyzek, a színésznőkre több figyelmet fordítok, mint a férfi színészekre, sőt, több női énekest is hallgatok,mint férfit. Nem tudatosan, inkább csak feléjük húz a szívem.

2022. júl. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!