Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Manapság miért nincs már...

Manapság miért nincs már igény a Mr. Bean vagy Csengetett Mylord stílusú sorozatokra? Ha pedig van akkor miért nem gyártanak?

Figyelt kérdés

Már vígjátéksorozat is egyre kevesebb készül úgy vettem észre, de ha készül is, az általában kimerül az infantilis ökörködésben, meg a szexre illetve altesti, alpári böfögős-hányós-szellentős "poénokra" épített jelenetekben.

Engem gyerekként nagyon tudott szórakoztatni egy-egy olyan sorozat mint a Mr. Bean, Fekete Vipera, Csengetett Mylord és társai. Ilyesmi manapság miért nem készül? Nincs rá igény? Pedig úgy tűnik pl. a Mylordnak mai napig nagy kultusza van nálunk is.



2022. aug. 3. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már túl proli a mai generáció. Nekik már nincsenek tapasztalataik a világról, nincsen humoruk, nem tudják, mi az a szellemesség, nem olvasnak, ezért képtelenek a fingós-böfögős poénoknál komolyabbat kitalálni. Nagyon lement a színvonal az elmúlt két évtizedben.
2022. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A Csengetett Mylord? azért nem volt kimondottan népszerű. Egyedül itt Magyarországon kaptak rá igazán a nézők, emiatt hiszi sok magyar, hogy külföldön is rajonganak érte. Szélesebb körben viszont tényleg nincs rá igény. [link]
2022. aug. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Már bocs, de ettől rosszul vagyok, amikor valaki úgy adja elő, hogy a MyLord meg a Fekete Vipera a humor csúcsa és aki nem érti, az hülye.

Itt te vagy a korlátolt és együgyű, csak úgy szólok.

2022. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon érdekes, hogy a Mylord nálunk miért hullott ilyen termékeny földre. Szerintem is nagyon szórakoztató.
2022. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is, a mai napig a kedvencem. Meg a halló halló, azt is szívesen nézném újra. Imádtam a gunyoros- csípős humorukat.
2022. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És mindez történt annak ellenére, hogy nem volt benne rablás, gyilkosság, szex, "csak úgy" csordogált az egyszerű hétköznapi történet.

Nem alkalmaztak filmes trükköket, nem volt szükség kaszkadőrökre, de még a 3D, vagy a hangeffektek hiányát sem vettük észre.

Ezek ellenére szórakoztató volt, és a mai napig szívesen visszanézzük.

2022. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán nézek TV-t, de gyerekkoromban volt a "BUSZON" (ha jól emlékszem a címre.) Szerettem nagyon. De nem túl régi a "DADUS". Szintén szórakoztató.
2022. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
[link] Előző, ez volt az?
2022. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Igen!

2022. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!