Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Darth Sidious mitől lett...

Darth Sidious mitől lett ilyen hatalmas sith nagyúr?

Figyelt kérdés

Tudtommal a Sötét oldal ereje az érzelmekből származik. Az olyan érzelmekből, mint a harag, a félelem, a féltékenység.

Én jól ismerem ezeket az érzéseket, mivel én is ilyen vagyok, mert szegény családból származok és épp ezért tele vagyok gyűlölettel, kisebbségi komplexusokkal, pénzéhséggel és beteges hatalomvággyal, vissza akarom adni a világnak a megaláztatásokat, amit gyerekként átéltem. Szóval átérzem a helyzetet.


Ilyen volt Anakin is, aki gyerekként rabszolgaként élt és bár kiválasztották jedinek, soha nem kapta meg az elismerést, amire vágyott, aztán elvesztette az anyját és a feleségét is. Így lett belőle Darth Vader.


De Sidious? Ő egy gazdag, arisztokrata családból származott és mindene megvolt. Mitől lett volna akkor ekkora haragban a világgal? Miből merítette hát az erejét?



2022. aug. 3. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A sztori szerint Palpatine mindig is pszichopata volt. Nem feltétlenül kell hogy rossz dolgok történjenek az emberrel ahhoz hogy szemétládává váljon. Mindig jobbnak érezte magát másoknál, mert nagyon erős kapcsolata volt az erővel, és ahol lehetett ezt ő ki is használta. Alapvetően ő sokkal jobb sith alapanyag volt mint Anakin.
2022. aug. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Talán attól, hogy a sötét oldal mély és át fogó érzelmei mellett rend kívül magasrendű intelligenciával is rendelkezett.

/=Képes volt át látni a helyzetet, hogy a jedik által támogatott Köztársaság hova vezet./

2023. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!