Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Stranger Thingsben Angela...

A Stranger Thingsben Angela anyját Addison Rae játszaná? (nem hiszem)

Figyelt kérdés

Tele van tiktokon a froyou-m ezzel. És szerintem abszolut kamu az egesz.


1.

Addison 21 éves és Angela anyjat egy joval idősebb nőnek kéne játszania. És tudom hogy meg lehet oldani azt hogy idősebbenek nézen ki de joval logikusabb ha felvesznek egy olyan nőt aki ideáli korban. És minek pazarolnanak erre időt hogy idősebbenek nezen ki ha felvehetnek egy ideális embert is?


2.

Az sem biztos hogy Angela benne lesz az 5. évadban mivel hogy mostmár mindenki (a fő szereplők) Hawkinsban van és minek mennének vissza Lenorába. Angela meg Lenorában él. Szoval ha Angela nem szerepel az anyja végképp nem.


Valaki erről vemény?



2022. aug. 3. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Addison Rae nem játszik a sorozatban eleve...
2022. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is teljesen kamu, mikor az Euphoria őrület volt akkor meg azt mondták, hogy abban fog szerepelni (bár szerintem jobb is így, aranyos lány, de nekem színészként nem jött be)
2022. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

tudom hogy nem játszik a sorozatban, és pontosan tudom hogy kamu hír az egész de mostanában sokat látom ezt tiktokon és kiváncsi vagyok az emberek véleményére + hátha azzal hogy kifejtettem hogy miért nem lehet felnyitom pár ember szemét

2022. aug. 4. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!