Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lucifer rajongók, melyik évad...

Lucifer rajongók, melyik évad és hányadik rész amikor Linda férje(vagy ex férje)bekerül a képbe? Régen nem néztem valamiért végig de most szeretném.Annyira hiányoznak. 🙁

Figyelt kérdés
És amikor Amenadiel és Lucifer ringben egymás ellen boxolnak?(ebből is csak ezt a részletet láttam mikor a filmzenéit keresgéltem/néztem.)
2022. aug. 4. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Linda exférje 3.évad 7.rész és Lucifer Amenadial box az 3.évad 11.ész
2022. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😍👑 Biztos?😄 ha nem ,még vissza térek😀
2022. aug. 4. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Angolul kerestem rá úgyhogy szerintem jók de ha nem azok akkor kutatok még :D
2022. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok ,köszi!Később talán sikerül megnéznem😄
2022. aug. 5. 20:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Király vagy!😁Ezek voltak azok!Sok köszi!🙂Még egy kérdésem lenne hátha erre is tudod a választ: lesz 7.évad?Keringenek a hírek hogy igen.De sok helyen viszont azt olvasom h nem.🙁
2022. aug. 8. 01:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja és még egy : miért voltak ezek a ,,kitérő" részek az évadban?

Egyre emlékszem volt a 6.évadban is amikor Lucifer és Chloe képregény hősök lesznek.(Rajzfilmes figuraként)

Más évadokban is voltak ilyenek?

Van valami külön filmes ,,megnevezés"az ilyenekre?🙈😀

Ezekre azért is vagyok kíváncsi hátha találok még olyan részt amit nem láttam.És lehet hagytam ki még anno ilyen epizódokat az évadokból.

2022. aug. 8. 01:45
 7/7 Emmaaaaaa válasza:
Én nem feltétlen mondanám kitérő résznek, mert ugye valakinek csak a poklába mentek be, és szerintem a készítők csak egy kicsit színesebbé akarták tenni a részt, mert ha jól emlékszem, Lucifer is mondta, hogy az ember pokla bármilyen lehet. Így szerintem csak meg akarták mutatni, hogy ilyen is előfordulhat :)
2022. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!