Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagok háborújában Poe...

A Csillagok háborújában Poe is erőérzékeny lehetett?

Figyelt kérdés
Az Utolsó jedikben voltak látomásai, pl. megérezte, hogy Rey bajba került, vagy hogy Finnéket elfogták.

2022. aug. 6. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem érezte meg. Finnék elfogását hallotta a kommunikátoron keresztül, és a hangok alapján fejben összerakta a képet. Amikor meg Snoke elkezdett olvasni Rey elméjében, nem jelent semmit, hogy akkor ébredt fel, csak úgy vágták be a képet, funkció nélkül.


Finn volt valamennyire Erő-érzékeny (a 9. részben derül ki).

2022. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mikor derült ez ki? Nem emlékszem ilyen jelenetre.
2022. aug. 7. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mondják ki konkrétan, de pl. a film végén megérezte (ez tényleg megérzés volt), hogy Rey összeesett, miután legyőzte Palpatine-t. Illetve ez lett volna az a dolog, amit a Pasaana-n el akart volna mondani neki, mielőtt elnyelte volna őket a futóhomok.
2022. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Illetve ez lett volna az a dolog, amit a Pasaana-n el akart volna mondani neki, mielőtt elnyelte volna őket a futóhomok."


Ez most komoly? Én meg voltam róla győződve, hogy szerelmet akart vallani neki.


De ha Finn erőérzékeny lenne, akkor szerintem nem verte volna el őt olyan könnyen az a másik rohamosztagos a 7. részben és Phasma a 8.-ban.

2022. aug. 7. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt akarta bevallani Reynek hogy bele van zúgva. :D Szerintem se Finn, se Poe nem volt erőérzékeny.
2022. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki még képzetlen Erő-érzékeny, annak legtöbbször csak szimplán jobbak a megérzései másoknál, nem jelenti azt, hogy egyből tudja használni az Erőt alapszinten. Finn-nek mindig is csak megérzései lehettek, aztán találkozott Rey-jel, aki erőhasználó, és a mellette eltöltött egy év alatt összerakta magában, hogy ezek a megérzések is erőérzékenységre utalnak (a 8. rész után jöhetett rá véglegesen).


A rohamosztagos azért verte le, mert Finn maga nem tudott vívni, illetve nem is nagyon akarta használni a fénykardot, nehogy megvágja magát. És ő verte le Phasmát, nem fordítva.

2022. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös: a film készítői nyilatkozták, illetve 90%-ban kiderül a regényváltozatból, hogy Erő-érzékeny, és ezt akarta közölni.
2022. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Rey-jel
2022. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"És ő verte le Phasmát, nem fordítva."


Hátulról fejbevágta Phasmát, aki eközben épp az ázsiai csajra lövöldözött. Ez nem egyenlő azzal, hogy elverte volna. Előtte meg Phasma lehajította őt az aknába. Phasma nyerte azt a harcot.

2022. aug. 7. 22:29
 10/10 A kérdező kommentje:

"90%-ban kiderül a regényváltozatból, hogy Erő-érzékeny, és ezt akarta közölni."


És ezt miért kellett annyira titkolni a többiek előtt? Poe-nak már nem volt hajlandó elárulni, amikor fogságba kerültek.

2022. aug. 7. 22:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!