Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed az Apollón...

Mi a véleményed az Apollón próbái sorozatról?

Figyelt kérdés

Spoilereket tartalmaz


Nekem az 1. Rész még nagyjából tetszett, bár Apollón nagyon idegesítő karakter, Meget se tudtam megszeretni. De egy valahogy még elmegy könyv volt


A második kötettből nem is maradt meg sok, elég unalmas volt, semmi igazán jelentős nem történt.


A harmadik rész már egy fokkal izgalmasabb, de az egyetlen amire igazán emlékszem a hajón történt nagy csata: Apollón öngyilkossági kísérlete és Jason(/Jászon) áldozata


A 4. Rész szerintem a legjobb, végre beérett a történet. Apollónnak hatalmas karakter fejlődése volt, már nem egy gyáva, tenyérbemászó nagyképű seggfej, egészen szerethető, Meget is sikerült megkedvelnem. Mostmár nincs annyi szar popkultúrális utalás, a poénok is viccesek lettek. És izgalmas, tényleg jó harcok vannak.


Nektek hogy tetszett a sorozat? Ki a kedvenced szereplőd?



2022. aug. 8. 20:46
 1/2 Nandorkah válasza:
87%
Szerintem fényévekkel gyengébb, mint az előző két sorozat. Nagyjából nekem is ez a véleményem a könyvekről,kivéve hogy Meget meg most sem szerettem meg egy cseppet sem.
2022. szept. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon gyenge, az előző két sorozat sokkal jobb, és apollón tényleg nagyon irritál
2023. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!