Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki el tudná mondani, hogy...

Valaki el tudná mondani, hogy mi történt az utóbbi két hétben a Szerelem rabjaiban?

Figyelt kérdés
Sajnos az iskola miatt nem nagyon tudom nézni. Szerencsére ma elcsíptem. Agirre és Tati h. h. Paznál lakik? Mi van Gabbyval? Miért kell házvezetőnő? Caro tényleg terhes? És szerintetek Paz testvérének a lánya Tati?
2010. szept. 23. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hát Gaby meghalt egy autóbalesetben és már Santiago is tudja h Gaby a lánya volt .És igen Tati valóban Viktóriának a lánya. többet én se tok mer én se naon nézem a suli miatt :/
2010. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz..:)
2010. szept. 23. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem láttam már egy hete,de követem azért XD


SPOILER:


Tatu Vic lánya. Santi vitte el Alicianak, aki mert Gaby lánya Luna meghalt, kicserélte őket. Carolina terhes, majd lesz a lánya Mia, aki szívbeteg lesz. Gaby meg meghótt:S


SPOILER

2010. szept. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!