Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem lenne tök jó ez a sztori...

Nem lenne tök jó ez a sztori a Squid Game 2. évadnak?

Figyelt kérdés

Úgy tudom nagyon nagy munka volt megcsinálni az elsőt ezért nagyon rápihennek a második évadra. A napokban újranéztem a sorozatot és az jutott eszembe, hogy nem is folytatni kéne a sztorit, hanem az előzményeket megmutatni.

Esetleg az első részben lezárhatnák a Gihun sztoriját valamivel, pl. beszél a Front mannel és valahogy lenyugszik aztán kiköltözik a lányához, vagy akármi, ez már szerintem tök mindegy is. Mármint abban az esetben ha nem folytatódik a történet, hanem az előzményt mutatják be.

Szóval ami érdekes lenne szerintem, ha a Front man történetét mutatnák be, hogy ő hogy került be a squid game-be, hogy nyerte meg, de főként, hogy lett belőle front man? Egy részét már ismerjük a sztorijának, egyetemre járt, van egy rendőr testvére aztán ott kötött ki. De pont ezért is lenne érdekes mert már el lett kezdve a sztorija.


2022. aug. 12. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehetne mutatni a Front man sztoriját, de ez nem kell egyenlő legyen azzal, hogy elengedik a fő vonalat, hiszen nyitva lett hagyva az első évad végén a sztori. Ha nem akarják totál elcseszni (vagyis figyelmen kívül hagyni ezt), akkor folytatniuk kell.
2022. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem folytatni kéne, mert ugye Seong Gi-hun nyert és akkor megy tovább a cselekvés mintha bosszút akarna állni, azokért akik meghaltak, de szerintem így is lesz beszivárog oda.
2022. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!