Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem rossz a Viki Rakuten?

Csak nekem rossz a Viki Rakuten?

Figyelt kérdés

Évek óta a Vikin nézem a sorozatokat, drámákat, amit le tudtam tölteni a telefonomra, így azon néztem őket. Semmiféle probléma nem adódott, minden sorozatot megtudtam nyitni. Kb egy éve valószínűleg egy frissítés következtében, erre már nem emlékszem (automatikusan frissíti az alkalmazásokat a telefonom), egyszerűen ha megnyitottam a Vikit, ki dobott az oldal és újra be kellett volna jelentkezni, de nem engedett be, pedig pontosan emlékeztem a belépési adataimra. Sok idő telt el azzal, hogy próbáltam valamilyen úton-módon belépni, a végén hagytam ezt az egészet, mert csak fel idegesített, mérgemben le is töröltem ezt az alkalmazást. Pár napja akartam újra nézni, ameddig volt magyar felirat persze, az I-land nevű reality show-t, tv-n le töltöttem a Vikit, viszonylag könnyen be tudtam lépni. El indult az előbb említett show, majd bele tekertem egy résznél, aztán később ki léptem belőle. Másnap folytatni szerettem volna, de nem töltött be a videó, azt írta ki, hogy valami probléma van, próbáljam újra később. Szerintem nem okozok meglepetést, ha azt mondom, később sem tudtam megtekinteni a videót. Tableten ugyanezt tapasztaltam. Beléptem, néztem a videót, majd ki léptem az alkalmazásból, de nem jelentkeztem ki. Pár órával később próbáltam elindítani ugyanazt a videót, de szintén nem tudtam. Néha el tudom indítani, néha nem, és már fel idegesít, pedig ezelőtt soha nem tapasztaltam ilyesmit. Másnak is ezt csinálja?

Illetve egy olyan kérdésem lenne még, hogy hol tudnám megnézni az I-land reality show-t magyar felirattal még? Esetleg a Girls Planet 999 is fent van magyar felirattal valahol? Eddig iQIYI-n néztem, de ott nincs magyar felirata. A válaszokat előre is köszönöm!



2022. aug. 13. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen jellegű problémám a Vikivel


Viszont fent van a GP999 a kshow123 oldalon (meg szinte minden más show is)

2022. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, most néztem hogy magyar felirattal... Azzal nem hiszem, hogy fent van ott, sajnos nem tudok magyar feliratos oldalt:(
2022. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az oldalon a sorozatok és filmek kb. hány százaléka van lefordítva magyarra? Ha kevés, akkor nem érné meg előfizetnem.
2023. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!