Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a sorozatnak?

Mi a címe ennek a sorozatnak?

Figyelt kérdés

Pár éve ment, ha jól emlékszek, az RTL Klubbon. Úgy emlékszek, magyar gyártású volt.

Csak pár részt vetítettek belőle, és mintha hirtelen félbeszakították volna a cselekményt, kb. a 2-3. rész után nem adták többet.


Ezek maradtak meg belőle:

Egy családról szólt: anyuka, apuka, fiú gyermek (kb. 13-15 éves). Apuka a barátaival valamilyen illegális bizniszbe vág, egy jelenetben a maffiózókkal összeverekszenek, talán egyet le is szúrnak valami vascsővel.

A fiút bántalmazzák az iskolában, ezért apuka pisztolyával akar rendet rakni az őt bántók közt.

A részeknek nagyon sejtelmes, thriller hangulata volt, de lehet, hogy csak számomra :(


Ez minden, amire emlékszek.



2022. aug. 15. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tippelek csak mert nem nagyon néztem ezeket.De bűnözőkről szóltak:

Első generáció

Aranyélet

2022. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Egyik sem az. Kifelejtettem, hogy páréves sorozatról van szó.

És egyébkéntis, időközben meglett. Alvilág a címe.

Mint kiderült, mégsem csak egy-két részt élt meg, csak valószínűleg hirtelen más időpontban kezdték sugározni, ezért lemaradtam róla.

2022. aug. 16. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!