Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan Netflix/HBO/Disney...

Olyan Netflix/HBO/Disney sorozat/film amiben nincs semmi LMBTQ? (Nem nekem kell, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval anyumék előfizettek Netflixre és HBO-ra, és a Disney is tervben van. Van egy 8 éves húgom és ajánlottam nekik a Jurassic Park Krétakori Tábort, mert nekem is tetszett. Ez a még az ötödik (vagy negyedik? Idk) évad kijövetele előtt volt, és nem tudtam, hogy két csaj össze fog jönni benne.


Nekem semmi bajom ezzel, teljes mértékben elfogadom, de apumék tipikusan "semmi bajom velük, de csinálják a négy fal között, mert ez egy betegség és nem normális, es ha gyerekeknek mutatják ők is ilyenek lesznek" stb... És hiába magyarázom, hogy amúgy rohadtul nem, és ezt kutatások is bizonyították, hajthatatlanok, szóval inkább abbahagytam.

Viszont nem szeretném, ha emiatt lemondanák az összes streaming szolgáltatást, úgyhogy gondoltam szedek össze nekik olyan filmeket es sorikat amikben semmi ilyen nincs :D



2022. aug. 17. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Nincs baj a homofóbiájukkal csak csinálják a 4 fal között :D
2022. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Netflixen nehéz ilyen találni de ha jól emlékszem a Squid Game-ben nem volt
2022. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg rakjatok fel egy VPN-t és állítsatok be arab országokat (Pl. Irán) lakhelynek és akkor lehet automatikusan kiszűri azokat a sorozatokat, mert ott elvileg cenzúrázzák és akkor ti is csak ahhoz fértek hozzá, amihez ők. Illetve talán Kína és Oroszország is szóba jöhet.
2022. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Tévedtem, a Squid Gamebe is volt homoszexuális karakter, igaz nem pozitívan volt bemutatva.
2022. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Ki volt az?
2022. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy koreai sorozatokban nem nagyon van ilyen.
2022. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
A VIP csávó aki szobára akarta vinni a rendőrt.
2022. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Meg a Mindannyian halottak vagyunk is koreai és abban is volt egy kiscsaj aki mindig célozgatott hogy bejön neki az íjász lány.
2022. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja.
2022. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#1 True XDD

#2 Olyan kéne amiben nem halnak meg tonnaszám az emberek 😅😅

2022. aug. 17. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!