Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potterben sok ember...

Harry Potterben sok ember miért a kedvenc karaktere Piton?

Figyelt kérdés
Ez ezt nem értem, mert szerintem Piton egy áruló, mert halálfaló adtól még, hogy segített Dumbledornak
2022. aug. 21. 09:24
1 2
 1/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

hat azert nem csak neki segitett

es vegig nezted mar egeszet?


illetoleg maga a karakter az amit kedvelhetnek, az a hideg rideg komorsag, vagy nem tudom hogy lehetne roviden leirni


Halalfalok ahogy Voldemort is mind ingerlekenyek voltak, nem birtak sose erzelmeikkel indulataikkal

mig piton mindeg uralta magat vasmarokkal


nem tudom volt e kivetel

2022. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Ez a Snape? Őt azért, mert ez a rideg távolságtartása valahogy szexi
2022. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Ezt én sem értettem soha. Attól még, hogy a jó oldalon állt, élvezettel tolta a bullyingot a diákjain (szegény Neville).

És nem, az nem mentség az ilyen undorító viselkedésre hogy hát gyerekkorában őt is szekírozták. Pont hogy akkor lenne értékes és erős ember, ha ezen túl tudna lépni és nem ártatlanokon vezetné le a frusztrációját. És ha belegondolsz, sajnos sokan a valós világban is vannak ilyen emberek, akik az őket ért sérelmeikért jogosnak tartják azt, hogy ők is bántsanak másokat (slusz poén persze, hogy gyáva módon nem azokat akik ártottak nekik:)) Az meg megint csak hab a tortán, hogy jobban érezni nem fogja magát tőle az ember.

2022. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 én is így látom
2022. aug. 21. 09:48
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Kemény külső mögött,azért van szíve.
2022. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

#3, ennek semmi köze ahhoz, hogy valakinek ki a kedvenc karaktere. Ők egy fantasy világban vannak, kitalált karakterek. Nem azért kedvelünk valakit filmekből/sorozatokból, mert jó ember.

Egy karakter lehet úgy is zseniális, hogy egy rohadék.

Nekem is az egyik kedvencem belőle, mert a színész baromi jól hozza és ezért (is) érdekes.

2022. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Egész életében hűséges volt ahhoz a nőhöz, akit reménytelenül szeretett. Olyannyira, hogy az élete árán is védelmezte annak fiát, még akkor is ha az általa gyűlölt James Potter volt az apja. Végig a jó oldalon állt, és megmentette az egész világot, úgy hogy közben árulónak volt titulálva.
2022. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
47%

#3 ez illet hozza

ezert is szerethetik

illetve en is

2022. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 harebell ***** válasza:
20%

Eleinte azért szerették sokan, mert meghatározó, erős karakter, van egy aurája, ahogy megjelenik, ahogy beszél - talán nem szimpatikus vagy szerethető, de sokak számára érdekes. Aztán a háttértörténete egy érdekes sorsú és összetettebb karakterré tette. (Még persze Alan Rickman alakítása is nagyban hozzátett a népszerűségéhez.)


Én azt mondom, jól megírt karakter, de nem tudom szeretni, kedvencem se lenne, sőt. Tragikus hősszerelmesnek se tartom, borzasztó egészségtelen a Lilyhez fűződő viszonya, az pedig, ahogyan a diákokkal bánik, számomra megbocsáthatatlan. Meg amúgy sem erkölcsi késztetésből állt át a jó oldalra, csak Lily miatt, addig nem volt semmi baja ártatlanok halálával. Számomra taszító az egész karakter, de hát kinek mi, jól fel van építve.

2022. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Én azért szerettem, mert gyakorlatilag az egyetlen szürke karakter volt a fekete-fehér világban. Ő volt érdekes, titokzatos, meg reális. Minden más karakter megkapta a saját oldalát, vagy jóként vagy rosszként.
2022. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!