Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják ilyen sokan az...

Miért utálják ilyen sokan az Adam Sandler filmeket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 14:51
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
89%

mert borzalmas(ak)


sokkal jobb az a masik

rob sneider

ha mar hasonlorol van szo

meg szinten jim carrey is


Mondjuk ha regebbi filmjeikrol van szo

ujakat nem ismerem ha keszitettek de sandler milyen fejlodest tudott felmutatni?

2022. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó Sandler film amivel nincs bajom, de elismerem, hogy a legtöbb egy tucat gyártott trágyahalmaz. De NEM minden filmje
2022. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően inkább a műfajt utálom,amikben játszik. De mint már írták,van pár jó is neki.
2022. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert a legolcsóbb, legprimitívebb poénvilággal rendelkeznek, amolyan tipikus amerikai egy bites humorral, ami kimerül az undort keltő esetek és legklisésebb élethelyzetek kifigurázásában. Ugyanakkor én nem tartom magam egy nagy filmkritikusnak, relatíve ritkán, de ilyen filmeket is megnézek, ha viszont valami *tartalomra* is vágyik az ember, akkor többségében nem a Sandler-filmek jutnak eszébe. Számomra a legközelebbi "alternatívája" Ben Stiller, az ő vígjátékaiban éppen annyival van kevesebb ripacskodás, ami már szódával nézhetővé teszi őket.
2022. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1


A Csiszolatlan gyémánt 2019-ből kiváló film, nem a szokásos infantilis vígjáték amit megszokhattunk tőle, hanem egy pánikrohamot idézően feszült és kaotikus thriller, amiben akkorát alakít, hogy rengetegen arra számítottak, hogy Oscar-jelölést fog kapni érte. Sajnos az Akadémia végül nem jelölte, pedig szerintem neki kellett volna megkapnia Phoenix helyett.

2022. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A többségük ugyanolyan gagyi, ugyanazokat a "vicceket" próbálja újra és újra eladni, a történetük pedig szintén csak a legnagyobb fantáziája kiélése: vicces luzer pasi vicces szituációkba kerül, és végül megszerzi az ország-világ legszebb nőjét, miközben te, mint néző rájössz a film ovis szintű tanulságára (ne ítélj meg másokat a külsejük alapján/ha jól bánsz másokkal, akkor ők is jól bánnak majd veled/nem lehetsz örökké szétszórt, ha el akarod érni az álmaidat, akkor küzdened kell értük, stb)


Persze vannak jobb filmjei is de a többség ugyanaz.

2022. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Apafejet, a Spangolt, meg az 50 első randit szeretem tőle, meg még van 1-2, ami elmegy (Pl a Anagyfiúk). A Távkapcstól és a Jack és Jilltől viszont kiráz a hideg. Szerintem sokan azért nem szeretik, mert sok filmje elég szélsőséges, talán prolinak is mondható. Ha az ember látott 1-2 ilyet, rossz tapasztalatot szerzett, akkor leírhatja a többi filmjét is, mielőtt még látta volna. Vagy csak simán nem jön be neki ez a műfaj.
2022. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!