Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nincsenek fiatalabb albínó...

Nincsenek fiatalabb albínó színészek vagy mi az oka, hogy megváltoztatták ennyire Mysariát a House of the dragonban?

Figyelt kérdés

George R. R. Martin mindig szeretett nem hétköznapi szereplők felé nyitni, pl. ezért lett Tyrion is fontos karakter, törpenövésűként.


Érdekes, hogy az efféle lehetőséget kihagyták a sorozatból. Mysariát ugyanúgy gúnyolják a kinézete miatt, mint Tyriont és ahogy Tyrion az ördögfióka, úgy Mysaria a fehér féreg.

A másik, hogy az albínósága magyarázza, hogy Daemon miért találja őt vonzónak (mert emlékezteti a Targaryenekre) és Daemon ilyesféle vonzalma a sorozatban is benne van. Bár az tetszett, hogy nem ment vele a szex, mert mintha a sorozat készítői elismernék, hogy tudják ez nem a könyves Mysaria, ezért Daemonnak nem megy vele, mert nem találja szexuálisan izgatónak. A kapcsolatuk a sorozatban inkább barátságnak tűnik így, ami nem mintha baj lenne.

Ezért gondoltam, hogy nem találtak esetleg albínó színésznőt a szerepre?

Vagy nem is kerestek? Erre sajna még nem találtam magyarázatot. Pedig sok részletre figyeltek. És nem tudom, ez kicsit olyan nekem, mintha Tyrionból csináltak volna egy alacsonyabb embert, mert nincs törpenövésű színész.


Illetve mi lesz így a Dunk és Eggel? Folyami Brynden is albínó. Oda már csak kéne castingolni egy tényleg albínó színészt. Vagy ennyire nincsenek a színész szakmában?



2022. aug. 25. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, Martin csak azzal a kitétellel engedte megfilmesíteni a Trónok harcát, hogy Peter Dinklage fogja benne játszani Tyriont.
2022. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!