Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tuudtok javasolni hasonló...

Tuudtok javasolni hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés

Egyszer leültem a TV elé, és sikerült a National Geographic-nál leragadnom. Egy Egyiptomról szóló sorozat ment épp, az Egyiptom elveszett kicsei. Odavagyok az ókori mitológiáért, kultúráért, helyekért (egyik legynagyobb álmom, hogy eljussak Egyiptomba, és megnézzek mindent).

Gyorsan leszedtem az egész sorozatot, és szépen megnéztem a részeket. Nagyon élveztem, hogy nem csak hogy érdekes, és teljesen leköt, még tanulok is belőle (informatikus egyetemista vagyok, nem sok közöm van humán tantárgyakhoz attól függetlenül, hogy nagyon szeretem őket).

Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e esetleg hasonlóan izgalmas National Geographic sorozatokat javasolni? Rendkívül sok dolog érdekel, nemcsak Egyiptom. Pár dolog: Ókori Hellász, Róma, civilizációk, Mitológia, veszélyes állatok, Bear Grylls (neki ismerem a sorozatait), túlélés, középkor, hiedelmek, vallások, híres emberekek (Tesla, Einstein, Gauss ...) élete, munkássága.

Igazából bármit javasolhattok, amiről úgy gondoljátok, hogy leköti az embert, és tanulhat belőle. (Az se baj, ha nem National Geographic sorozat, de jó, érdekes, és tanulok belőle)



2022. aug. 31. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A Viasat Historyn szokott lenni egy csomo, Egyiptomrol es okori varosokrol szolo musor, nezd meg a programot es talalsz boven. vagy van amikor a Travel chanelen is adja oket.
2023. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!