Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horrorfilm kedvelők!Szerintete...

Horrorfilm kedvelők!Szerintetek a két ikonikus film közül melyikre szavaztok?Persze mind a kettő nagyon jó!A két korszakos film:Halloween(Michael Myers),Péntek 13.(Jason Verhees).

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lett volna szavazásként kiírni.
2022. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha melyikre szavazunk, hol a szavazás?
2022. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint itt az eredetikre kell gondolni? Mert akkor a Péntek 13-ban nem Jason a gyilkos.

Mindenesetre ha csak az eredeti film, akkor a Halloween jobb a Péntek 13-nál.

Ha viszont mint egész franchise, akkor a Péntek 13 sokkal szórakoztatóbb.

A Halloween a húszmillió önrebootjával szerintem egy nagy káosz. Plusz mióta megjelent Jason, azóta őt koppintják. Pedig az első Halloween még eléggé eredeti volt és adott a gyilkosnak is egyfajta mélyebb személyiséget.

2022. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz,érdemesebb lett volna szavazás kiírni!Azért köszönöm a válaszokat.De pontosítom.A Halloween esetében a 78-as eredetire gondoltam, szerintem az mindent visz. Igen a Péntek 13 első részében Jason anyja gyilkol,tehát erről is,ha van véleményetek,de Jason mégiscsak a kulcsfigurája ennek a sorozatnak,tehát az első két rész mondjuk,talán még nincs annyira túlragozva.Van egy 2009-es verzió Jarod Podoczkival(bocs,ha nem jól írtam a nevét),szerintem egészen hatásos,jól megszerkesztett. És igaz,hogy a Halloween eléggé le van harcolva ,még az alapsztoriba is visszanyúlnak:Laura Michael húga,amiről a klasszikus 78-as verzióban szó sincs!Kár volt így erőszakot venni az alapsztorin!Szóval ,ha van véleményetek, légyszíves írjátok le!
2022. szept. 2. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő örök klasszikus és akárhányszor újra tudnám nézni ezeket a filmeket.


Viszont ha nagyon muszáj választani akkor a Michael Myersre szavazok mert azért csak ő a Halloween original reklámarca :)

2022. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!