Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pénz vagy éveket c. műsorból...

Onyx123 kérdése:

A pénz vagy éveket c. műsorból a Gáspár Zsolti és Gáspár Evelin páros műsoráról hol találok teljes videót?

Figyelt kérdés
Sorozatbaráton kerestem de ott nemtaláltam tv2playen sem volt, ha valaki dobna egy linket azt nagyon megköszönném
2022. szept. 1. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A 2. évad, 4. részben volt ez.

[link]

2022. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2022. szept. 1. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, mert tegnapelőtt nagyunalmamban néztem ezt a részt, én is kerestem. Ha pár napja kérdezted volna, biztos nem tudtam volna válaszolni :)
2022. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D egyébként valamiért nem birom nézni a tv2playen, betölti az oldalt csak nincs rajta az a videónégyzet, lehet prémium kell hozzá fene se tudja, de most emiatt nem veszem meg :D legalább már tudom hanyadik évad hanyadik rész majd lekalózolom valahonnan.
2022. szept. 2. 10:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Tiktokom tele van ezzel az adással és néha olyan jókat röhögök rajta h kedvem támad az egészet végig nézni
2022. szept. 2. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem külföldön vagy véletlenül?
2022. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos csak Magyarországról nézhető a műsor.
2022. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen külföldön vagyok de mégis egy csomó adást fent megtudok nézni
2022. szept. 3. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt néztem, hogy Pl. A Jóban Rosszban, meg a Tv2 Play oldalán fellelhető Családi titkok részek mennek az én országomban. De a Pénzt vagy éveket sajnos nem megy az én országomban sem. Nem tudom, hogy mitől függ az, hogy mi érhető el külföldön, és mi nem.
2022. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!