Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ez a Magyarországo...

Mi lehetett ez a Magyarországon kb 1992-ben sugárzott ifjúsági sci-fi sorozat?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kevés dolog maradt meg belőle, és ez alapján nem találom: élőszereplős, a főszereplő egy kamasz fiú, nagyrészt nem a Földön, hanem idegen bolygókon vagy az űrhajóban játszódik, a többi szereplő nagyrészt felnőtt férfi, és van valami kalózos, vagy kincsvadászos jelleg a mindennapjaikban. A felnőttek között népszerű egy "drájk"nak nevezett ital, kb olyan mint ahogy a kalózok rumot isznak, szóval beállnak tőle. Egész biztos volt olyan benne, hogy valamilyen zsákmányon marakodás miatt egy férfi verekedett a főszereplő fiúval, és talán meg is akarta ölni, de végül ő halt bele.

Egy ismerősöm a "Benji" című sorozatot tippelte, de belenéztem a részekbe YouTube-on, és nem arra gondolok. Az a sorozat, amit én keresek, a Benjinél sötétebb hangulatú és erőszakosabb volt gyerekszemmel nézve.



2022. szept. 1. 23:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Húha... az Űrgammák ment akkoriban, esetleg nézz rá, de lehet, hogy teljesen mellé lőttem. :D
2022. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldi sorozat volt, ezt elfelejtettem írni. De a Űrgammákra egyébként sem illik a leírásom.
2022. szept. 2. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nickelodeon által gyártott sorozat lehetett?
2022. szept. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TR75 ***** válasza:
100%
Talán a L’Isola del tesoro (Kincses sziget az űrben, 1987.) Anthony Quinnel. Azt akkoriban adták.
2022. szept. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló, köszönöm! :) Tényleg ez volt az. Találtam egy playlistet ahol fent van 7 epizód angol hanggal:

https://www.youtube.com/watch?v=WatkJwSUuQI&list=PLFZs9PZfS7..


Nem csodálom, hogy kissé félelmetes volt kb 9 évesen amikor néztem, valószínű nagyobbaknak szánták.

2022. szept. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!