Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik karaktert...

Szerintetek melyik karaktert alakítja majd Elizabeth Olsen a House of the dragon 2. évadjától?

Figyelt kérdés

Szerintem a kora és kinézete miatt Alys Rivers, Aemond Targaryen szeretője lesz.

Aemondról az a pletyka járta, hogy vonzódott a saját anyjához. Alys Rivers pedig az anyjára, Alicent Hightowerre emlékezteti és ezért van vele.

Na most Elizabeth Olsen eléggé hasonlíthat Olivia Cooke-ra, főleg ha megfelelően/hasonlóan vannak kisminkelve/kikerálva.

Ezért szerintem Alys Rivers lesz.

Ti melyik karaktert látjátok benne?



2022. szept. 7. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Alys Rivers/Folyami Alys
Jeyne Arryn
Alysanne Blackwood
Sara Snow/Havas Sara
Johanna Swann
Johanna Westerling/Lady Lannister
Samantha Tarly/Lady Hightower
más karakterre tippelek, leírom:
5 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Henry Cavillt.
2022. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Henry Cavill még nincs megerősítve. De ő inkább Cregan Stark vagy Hugh Hammer lesz.

Bár Hugh Hammerként nagyon fog hasonlítani Geraltra, leszámítva persze, hogy Vermithor lovasa és nem Keszegé.


Elizabeth Olsen castingja tudtommal már biztosabb. Bár tényleg pletykálnak Henry Cavillról is.

2022. szept. 8. 00:02
 3/12 A kérdező kommentje:
*Illetve még Gwayne Hightower is lehet, Alicent testvére, akit az első részben a lovagi tornán legyőz Daemon. Az arcát még ott nem mutatták, mert nem volt rá casting, de később ő az aranyköpönyegesek vezetője.
2022. szept. 8. 00:10
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Hűha! Nem is tudtam hogy E. Olsen benne lesz a folytatásban. Végre lesz valaki aki nemcsak szép, de roppant tehetséges színész is. Ami Cavill-t illeti, az lenne a hab a tortán, ha ő is szerepet kapna. Amit a blavikeni piacon produkált, olyat fantasy sorozatban nem láttam még.
2022. szept. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pletyka szintjén van mindkettő.

[link]

2022. szept. 8. 00:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Na remélem ez tényleg csak pletyka marad.
2022. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ő fogja játszani Petra Frey-t.
2022. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ahogy már írta a kérdező is. Mindkét eset pletyka. Cavill pláne sőt inkább csak rajongói ötlet.
2022. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Rhaenys Targaryent egy flashbackben
2022. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Az szerintem egy önálló sorozat lesz, mert a fiatal Corlysszal lesz egy előzménysorozat a "The nine voyages" vagy "Sea snake" címmel, amiben benne lehet Rhaenys is.
2022. szept. 14. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!